Gönül Kördüğümü

Hakan Atalay

Gönül Kördüğümü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-01
YAZAR Hakan Atalay
ISBN 6059352222
DOSYA FORMATI 3,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke, hüsran, haz, cefa, vefa ve dostluk gibi hissiyata ve gönle dair her ne varsa hepsini içinde barındıran, milli-manevi değerler ile de harmanlanan bir samimiyetin ifadesidir. Bu eserde, bazen âşığın maşuğuna duyduğu muhabbete ve ona dair tükenmek bilmez bekleyiş, ümit ve hayallerine, bazen vatanının durumunu kaydeden ve milletinin derdine ortaklık eden bir kalemin sızlayışına, bazen de çözülmek bilmez bir muamma olan gönlün ızdırap ve sorgulamalarına şahit olacaksınız. Çoğu zaman ise alışılmış kalıpların dışına taşarak, sebeplerin ötesine doğru derûnî bir yolculuğa çıkacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gönül Kördüğümü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gönül Kördüğümü.

...ğı varlıkları çok seven ve onlar tarafından da çok sevilen Vedud`un aynası ... Gönül Kördüğümü Hakan Atalay ... . Tüm Gönül Dostlarıma Sevgilerimle,Sufizm ve İnsan. Fikret Kızılok'un titreyen gönüllerin bam teline dokunan şarkısıdır. Hep beraber dinliyoruz. Sözleri; Bunca yıl herkesten kaçtın en sonunda buldum sandın ansızın içini açtın yapma dedim yaptın gönül. Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül. Sabahın tam üçündesin Dertlerin en gücündesin Hâlâ onun peşindesin Gitm ... Gönül Kördüğümü | Pdf Kitap İndir Oku ... . Sabahın tam üçündesin Dertlerin en gücündesin Hâlâ onun peşindesin Gitme dedim gittin gönül. Yusuf Güney Kördüğüm Şarkı Sözleri, Kördüğümü çözemedim çözmek bilmedim Senin sevdan bana ırmak dinmek bilmedim Ya Muhammed aşkın ile düştüm yollara Bir şefaat ister gönlüm muhtaç kullara. Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke, hüsran, haz, cefa, vefa ve dostluk gibi hissiyata ve gönle dair her... Hakan Atalay. Kitap Tanıtımı. Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke, hüsran, haz, cefa... Gönül Lyrics: Bunca yıl herkesten kaçtın / En sonunda buldum sandın / Ansızın içini açtın / Yapma dedim yaptın gönül / Gözleri senden uzaktı / Fark edilmez bir tuzaktı / Sana böylesi yasaktı. ...da az Dostlar defterine aciz kölenide yaz Kördüğümü çözemedim çözmek bilmedim Senin sevdan Yusuf Güney Seher Vakti Sözleri Uyan ey gönül uyan Bu gaflet bize bir an Yol yakınken ağlayan... Ana Sayfa Halk Edebiyatı Gönül Kördüğümü Pdf Kitap İndir. Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke... Hakan Atalay. Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke, hüsran, haz, cefa... Okurhan. Kitaplığa Ekle. Gönül Kördüğümü. Hakan Atalay. Gönül Kördüğümü ile ilgili kitaplar. Uçurumlar Meşalesi. Hakan Atalay. Vecde gelerek yazılmış şiirlerimden oluşan, gönül dünyamın tezahürü olan bu kitap; sevgi, aşk, çile, elem, gurbet, hasret, özlem, öfke, hüsran, haz, cefa... Gönül Kördüğümü pdf indir. Gönül Kördüğümü Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Gönül Kördüğümü Pdf İndir. İçimi titreten giriş müziği ve anlamlı sözleriyle eskiden beri sevdiğim bir şarkıdır GÖNÜL Fikret Kızılıok abimiz çok da güzel söyler hani. Öhö öhhö; Bunca yıl herkesden kaçtım en sonunda buldum sandım. Kördüğüm. Her ayrılıktan sonra söylenen meşhur cümle "Çok seviyordum, kendimi feda ettim ama kıymetimi bilmedi.". Söyleyen kişi farkında değildir ama... V...