Her Yerde İşaretler Var!

Suna Üçkarşıoğlu

Her Yerde İşaretler Var!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-05-01
YAZAR Suna Üçkarşıoğlu
ISBN 6056136016
DOSYA FORMATI 9,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Soluksuz okuyacak, kendi hayatınızdan izler bulacaksınız… ‘HER YERDE İŞARETLER VAR!’ Şimdi dönüşüm zamanı Felsefe öğretiyorlardı. Onlara göre erdem, soyaçekim yoluyla aktarılan bir nitelik değil, kişisel bir çabanın ürünüydü. Bunun için, İNSAN dürüst olmalı, çevresiyle ahenk içinde yaşamalı ve başkalarına güven göstermeliydi. Hareketlerine, davranışlarına ve duygularına hâkim olmak, atalarına saygı göstermek ve toplumun kurallarına uymak da gerekliydi. Yüzyıllar boyunca kuşaktan kuşağa, düşünürden düşünüre, Mevlana''dan Şems''e kadar bunun öğretisi yayıldı. Çünkü her yerde İŞARETLER vardı. ''DÖNÜŞÜM'', işaretleri doğru okudukça gerçekleşiyor, DÖNÜŞEN İNSAN kendi ruhuna dokunabiliyor, kendi ruhuna dokunan İNSAN da hayatına giren kişilerin, yaptığı işlerin, yaşadığı aşkların, imzaladığı belgelerin, maddi sıkıntılarının, mutluluk ya da mutsuzluklarının nedenlerini çözümleyebiliyordu. Çözümlediğinde, bugüne kadar içinde büyüttüğü KORKU, ENDİŞE ve PİŞMANLIKLARI kaybedip geleceğini yeniden biçimlendiriyordu. Biçimlendirdiği yeni hayatında maddi sıkıntılardan umutsuz aşklarına, umutsuz aşklarından sorunlu iş ilişkilerine, sorunlu iş ilişkilerinden kangrene dönüşmüş mutsuz evliliklerine, mutsuz evliliklerinden düşünü kurduğu aşkına, düşünü kurduğu aşkından ödenmesi gereken kredi kartı borçlarına kadar hayatında gerçekleştirmek istediği ne var ise gerçekleştirebiliyordu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Yerde İşaretler Var! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Yerde İşaretler Var!.

...askıları ve daha fazlası. Her Yerde İşaretler Var! Suna Üçkarışoğlu ... KitapOkuyorum.com Her Yerde İşaretler Var! - Suna Üçkarışoğlu ... . Felsefe öğretiyorlardı. HER YERDE İŞARETLER VAR! Şimdi dönüşüm zamanı. Felsefe öğretiyorlardı. Onlara göre erdem, soyaçekim yoluyla aktarılan bir nitelik değil, kişisel bir çabanın ürünüydü. Sormak istediğim, bu işaret dili her yerde kullanılan Türk İşaret. kim biliyor kiminle konuşacağız?, işaret dili ile ilgili tv mi var orda kullanalım? yani bilsem ne olacak bilmemsem? gibi bir endişem var. Gazeteci Suna Üçkarışoğlu'nun 13 öğreti ve 13 yaşanmış gerçek hi ... Her Yerde İşaretler Var! - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Gazeteci Suna Üçkarışoğlu'nun 13 öğreti ve 13 yaşanmış gerçek hikayeyi yazdığı S&S Dönüşüm Merkezi'nin ilk kitabı 'Her yerde işaretler var! yayınlandı. ...kullanılan diğer disiplinlerle ilgili sözcüklere de yer vermiş olmasıdır. varsa örnekleriyle sıralanmış; atasözleri de bu bölüm içinde gösterilmiştir. Yazıda Kullanılan Diğer İşaretler. + Toplama işareti, artı. Muhakkak ki göklerde ve yerde müminler için (Allah'ın birliğine, kudret ve azametine delâlet eden) alâmetler v...