Kafir HalilDeli

Halil Cibran

Kafir HalilDeli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-15
YAZAR Halil Cibran
ISBN 6059093439
DOSYA FORMATI 12,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

« -Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hâlâ ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri.-Ben sana benziyorum, ey gece! Vahşi ve korkunç. Çünkükulaklarım, köleleşmiş halkların feryatlarına ve unutulup gitmişbeldelerin acılarına sağırlaşmıştır artık.-Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü ruhun,yedi katlı bir kumaşla kaplıdır; kalbinin sesini duyabilecekdurumda bile değilsin.-Ben sana benziyorum, ey gece! Ben sana benziyorum!Güçlü ve ulvi. Çünkü tahtım, yıkılmış tanrılar yığınının üstünde yükseliyor; önümden, hiçbir zaman yüzünü görebilme olanağını bulamadan, sırf giysilerimin eteklerine dokunabilmeleri umuduyla günler akıp gitmektedir.-Sen kalbimin çocuğu! Bana benziyor musun? Öyle ise, sen başarılamayan düşüncelerimi üstlenebilir ve sonu gelmez sözlerimi söyleyebilir misin?-Ey gece, biz iki kardeşiz! Sen evreni uyandırıyorsun, ben de ruhumu... »

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kafir HalilDeli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kafir HalilDeli.

... derinlikleri. 13.28 TL. Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hala ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri ... KAFIR HALIL ILE Deli (Yeni Türkce Kitap) - $9.85 | PicClick CA ... . -Ben sana benziyorum, ey gece! Vahşi ve korkunç. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kafir Halil & Deli. Yazar. Halil Cibran. Yayınevi. Ulak Yayınları. 11.90 TL. Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hala ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri. -Ben sana benziyorum, ey gece! Vahşi ve korkunç. Kitap : Kafir Halil ile Deli, Yazar : Halil Cibran, Yayınevi : Ulak Yayıncılık - 9786059093439 - Fiyat: 12,92 ... Kafir Halil ile Deli Tarafından Ulak Yayıncılık • Çevrimiçi Kitaplar ... . -Ben sana benziyorum, ey gece! Vahşi ve korkunç. Kitap : Kafir Halil ile Deli, Yazar : Halil Cibran, Yayınevi : Ulak Yayıncılık - 9786059093439 - Fiyat: 12,92 TL. ACIKLAMA Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Ayrıca doğrudan Kafir Halil ve Deli kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. ve unutulup gitmiş beldelerin acılarına sağırlaşmıştır artık.-Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Kafir Halil ile Deli ücretsiz indir. Kafir Halil ile Fairs Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey fairs! Çünkü sen hala ürperiyorsun acın karşısında, ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri. You are here: Home › Books › Kafir Halil & Deli. -Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hâlâ ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri. Kafir Halil ve Deli. -Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hâlâ ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri. -Ben sana benziyorum, ey gece! Kitap Tanitimi Hayir, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Cünkü sen hala ürperiyorsun acin karsisinda; ürkütüyor seni dipsiz ucurumun derinlikleri. Ben sana benziyorum, ey gece! 13.60 TL. Hayır, sen bana benzemiyorsun, ey deli! Çünkü sen hala ürperiyorsun acın karşısında; ürkütüyor seni dipsiz uçurumun derinlikleri. -Ben sana benziyorum, ey gece! Vahşi ve korkunç....