İbretli Hikayeler ve Hikmetli Sözler

İbretli Hikayeler ve Hikmetli Sözler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-01
YAZAR
ISBN 9758622818
DOSYA FORMATI 11,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nice ağır yükler taşıdım. Fakat kötü komşu kadar ağır bir yüke rastlamadım.Nice acılar tattım, fakat fakirlikten daha şiddetli bir acı tatmadım.Dört şey dört şeyi kazandırır; Süküt insanı selamette bulundurur, iyilik insanı emniyette tutar, cömertlik insanın itibarını artırır, şükür nimeti bereketlendirir.Dört şey geri gelmez: Ağızdan çıkmış söz, geçirilmiş kaza, hedefe atılmış ok, ömürden geçen günler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İbretli Hikayeler ve Hikmetli Sözler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İbretli Hikayeler ve Hikmetli Sözler.

...avşut, kitap, ibretli, hikmetli,sözler, kitabev, konya,ibretli, hikayeler ile ilgili aramalar http://www ... İbretlik Hikayeler - Sihirli Hikaye ... .kitaptakipcileri.com/Ibretli-Hikayeler-ve-Hikmetli-Sozler,PR-1544.html. Hikmetli Hikayeler. WelcomeHomepage. This isAbout Us. Posted by Kitap Gibi Sözler Posted on 07:19 with No comments. İbretlik Hikaye - Sıfır Tam Yüzde Beş. İbretlik Sözler Masa başı dostlukları masada kalır."Sinan KORKMAZ"Belaların bazısı üşenmekten doğar."Sinan KORKMAZ"İnkârcılık ve Anasayfa/İbretlik Hikayeler/İBRETLİK SÖZLER - 2. İbretlik Hikayeler ... İbretli ve Hikmetli Sözler - Home | Facebook ... ."Sinan KORKMAZ"İnkârcılık ve Anasayfa/İbretlik Hikayeler/İBRETLİK SÖZLER - 2. İbretlik Hikayeler Sayfa-53 Egitimhane.Com Öğretmenler yardımlaşma forumu, eğitim dokümanları. Beklediği cevabı alan Hazret-i Mevlânâ ise gülümser ve vezire şu hikmetli nasihatte bulunur 11.40 TL. Nice ağır yükler taşıdım. Fakat kötü komşu kadar ağır bir yüke rastlamadım. Nice acılar tattım, fakat fakirlikten daha şiddetli bir acı tatmadım. iBRETLİK HİKAYELER. Yazan: Adsız. Allah'a Şükrettiği İçin Otuz Yıl Tevbe Etti. Mevlana'dan Hikmetli Sözler. Mevlana'nın Yakarışı. İbretli ve Hikmetli Sözler, Batman. 1.6K likes. İbret ve Yaşama Dair Sözler ♥. Publis...