İz Bırakanlar / Yunus Emre

Eda Bayrak

İz Bırakanlar / Yunus Emre
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-04
YAZAR Eda Bayrak
ISBN 6059484961
DOSYA FORMATI 7,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhamete, saygıya ve insanlığa dair fikirleriyle ve sözleriyle yüzyıllardır insanların gönlüne taht kurup yol gösteren Yunus Emre’yi daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla ve katıl aramıza!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İz Bırakanlar / Yunus Emre i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İz Bırakanlar / Yunus Emre.

...ler sınırlı. Doğum yeri bilinmiyor. Bu dönemin sarsıntı ve acıları Yunus'un eserlerinde derin izler bıraktı ... Yunus Emre - Ozanlarımız ... . Babasının adı İsmail. İz Bırakanlar. Popüler Yazılar. KENZÜL ARŞ DUASI ve FAZİLETİ VE TÜRKÇE OKUNUŞU. Hikâye olunur: Yunus Emre, Şeyhinin emrine uymak için tam otuz yıl kendisine hizmet etti. kitaphanen.com´da uygun fiyata Yediveren Çocuk Yayınları markalı İz Bırakanlar Yunus Emre 9786059484961 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. İz Bırakanlar / Yunus Emre. yüzyıllardır insanların gönlüne taht kurup yol göst ... İz Bırakanlar / Yunus Emre En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. İz Bırakanlar / Yunus Emre. yüzyıllardır insanların gönlüne taht kurup yol gösteren Yunus Emre'yi daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Home › Türk Tarihinde İz Bırakanlar › Yunus Emre. Kur'an ı Kerim'den ve hadislerden feyzalmış katıksız bir mümin olan Yunus Emre tasavvuf düşünülerini halk diliyle halkın gönlüne yerleştirmiştir. Oy ver. 0. Müzik Yunus Emre - İz Bırakan indiriliyor. İndirme 30 sn içinde Otomatik olarak başlayacaktır. Yunus Emre - İz Bırakan Yorumları. Son Eklenenler. Söylencelerdeki Yunus Emre. Yunus üstüne bütün bildiklerimiz halkın masallaştırdığı gerçeklere dayanıyor. Duyduğunun izini sürer işte ilk durduğu yerlerden biri de Hacı Bektaş Tekkesidir. İz bırakanlar : Yunus Emre /. Title: Yunus Emre. Author: Bayrak, Eda....