Düşünceler SözleşinceGençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi

Düşünceler SözleşinceGençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-03-07
YAZAR
ISBN 9944343756
DOSYA FORMATI 4,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

TÜRK EDEBİYATINDA A’DAN Z’YE DENEMEAdalet AğaoğluAdnan BinyazarAhmet AltanAhmet CemalAhmet İnamAhmet Turan AlkanAli AyçilAli ÇolakAli MertAslı ErdoğanAtilla BirkiyeBülent SomayCan DündarCan KozanoğluCem MumcuCengiz BektaşCezmi ErsözÇetin AltanDoğan HızlanEce TemelkuranElif ŞafakEmin ÖzdemirFatma Karabıyık BarbarosoğluFeridun AndaçFüsun AkatlıGündüz VassafGüven TuranHaydar ErgülenHilmi Yavuzİlhan Selçukİshak ReynaKemal Demirelküçük İskenderKürşat BaşarMehmet ErgüvenMelisa GürpınarMetin ÜstündağMurat BelgeMurathan MunganNazan BekiroğluNazlı ErayNedim GürselOrhan DuruOsman BoluluRamis DaraSelçuk ErezSelim İleriSemih GümüşSunay AkınŞadan KaradenizŞükrü ErbaşTansu BeleUğur KökdenZülfü Livaneli“Ben kendimi olduğum gibi anlatıyorum... Kısacası kitabımın özü benim... Ruhum sürekli bir arayış ve oluş içinde. Hep kendimi gözden geçiririm, kendimi yoklarım... Her bir insanda insanlığın bütün hallerini görüyorum,” diyordu Montaigne, 1580 yılında yayınladığı ve kendisini bu türün öncüsü yapacak “Denemeler”inde. O günden bugüne, önceleri daha çok insanı ve çevresini konu edinen “Deneme”nin, kendini sürekli geliştirerek yeni anlayışlar, renkler ve biçimler kazandığını görüyoruz. Günümüzde tek bir tanımlamaya sığmayacak kadar zengin, sınırsız, ele avuca sığmaz bir tür olarak canlılığını korumaya devam ediyor. “Düşünceler Sözleşince”, günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört yazarından seçilmiş, aynı sayıdaki denemeleri içeriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Düşünceler SözleşinceGençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Düşünceler SözleşinceGençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi.

...* * * "Bu antolojinin amacı, gençlerimize denemeyi sevdirmektir ... Gençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Düşünceler Sözleşince Gençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi. Yazar. Osman Torun. Yayınevi. ...Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi / Hazırlayan : Osman Torun "Düşünceler Sözleşince", günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört yazarından seçilmiş, aynı sayıdaki denemeleri içeriyor. 9789944343756. Yayınevi. Kelime Yayınları. Yazarlar. Osman T ... Düşünceler Sözleşince; Gençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından... ... . 9789944343756. Yayınevi. Kelime Yayınları. Yazarlar. Osman Torun (author). Kitap Tanıtımı. günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört yazarından seçilmiş, aynı sayıdaki denemeleri içeriyor. Yazar. : Osman Torun. Düşünceler Sözleşince; Gençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretimi. 34.2 38. Cemil Paslı. Ailede Huzur için 9 "S". ...İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi. ISBN. 9789944343756. Yayınevi. Kelime Yayınları. Yazarlar. "Düşünceler Sözleşince", günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört... Düşünceler Sözleşince, günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört yazarından seçilmiş, aynı sayıdaki denemeleri içeriyor. Tüm Alanlar Başlık Yazar Konu ISBN Call Number Demirbaş Dergi Başlığı. Arama 232 s. ; 21 cm. Series: Kelime Yayınları ; 5.6 Türk Edebiyatı / Antoloji ; 1. Genel Not Düşünceler Sözleşince Gençler İçin Günümüz Türk Yazarlarından Deneme Antolojisi. günümüz Türk deneme edebiyatının elli dört yazarından seçilmiş a...