Nadas Kadınları

Naim Ünver

Nadas Kadınları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-12-01
YAZAR Naim Ünver
ISBN 6055885526
DOSYA FORMATI 7,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanların hayatları kesişir bazen, hiç olmayacak yerde ve hiç olmayacak zamanda. Bu kesişmeden yeni hayatlar da doğabilir, var olanlar da bitebilir. Bu belki bir yazgıdır belki de anlamsız bir tesadüfler zinciri. Hangisi olursa olsun aranan ve bulunan gerçek aynı değildir çoğu zaman. Ömür hayatı anlamlandırmakla geçerken yaşlanır ve yaşlı bir kimsesizlikte ölür, sahibini terk ederek. Önemli olan soru şudur; “İnsan neden ölür ve neresinden? Beyninden mi yoksa yüreğinden mi? Hangisi daha az acı verici bir ölüm olur kendisine insanın?” Bu kitaptaki ölümcül insan kesişmeleri “yapacaklarını rüyalarına bırakanlara” inat yaşanan hayat kesişmeleridir. “Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nadas Kadınları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nadas Kadınları.

...apacaklarını rüyalarına bırakanlara" inat yaşanan hayat kesişmeleridir ... Nadas Kadınları Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi onu neden nadasa bırakalım ki?" "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki'" tetiklemesini beklemek yazarlar için ortak temennidir. 17 TL. Bu kitaptaki ölümcül insan kesişmeleri "yapacaklarını rüyalarına bırakanlara" inat yaşanan hayat kesişmeleridir. "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?". ... Nadas Kadınım - YouTube ... . "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?". 18 TL. Bu kitaptaki ölümcül insan kesişmeleri "yapacaklarını rüyalarına bırakanlara" inat yaşanan hayat kesişmeleridir. "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?". Nadas Kadınları,, İnsanların hayatları kesişir bazen, hiç olmayacak yerde ve hiç olmayacak zamanda. "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?" Bu kitaptaki ölümcül insan kesişmeleri "yapacaklarını rüyalarına bırakanlara" inat yaşanan hayat kesişmeleridir. "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?". Nadas Kadınları - Pegem A Yayıncılık - Akademik Kitaplar - 9786055885526 - Naim Ünver - %8 indirimli - İnsanların hayatları kesişir bazen, hiç olmayacak yerde v. 19 TL. Bu kitaptaki ölümcül insan kesişmeleri "yapacaklarını rüyalarına bırakanlara" inat yaşanan hayat kesişmeleridir. "Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki?". Naim Ünver. Kitap Tanıtımı. İnsanların hayatları kesişir bazen, hiç olmayacak yerde ve hiç olmayacak zamanda. Bu kesişmeden yeni hayatlar da doğabilir, var olanlar da bitebilir. Tanrı bize yaşanası bir hayat verdi, onu neden nadasa bırakalım ki? Kitap Ön Yüzü. Kitap Künyesi. Nadas Kadınları - Naim Ünver. Sempati Yayınları....