Bir Kanser Hikayesi Ve Aforizmalar

Yrd.Doç.Dr. Engin Deniz Eriş

Bir Kanser Hikayesi Ve Aforizmalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-01
YAZAR Yrd.Doç.Dr. Engin Deniz Eriş
ISBN 6058255036
DOSYA FORMATI 4,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sözün Önü! Söylenecek çok söz var.. En güzel söz belki de hala söylenmedi.. Bu noktada benim söyleyeceklerim var.. Anlatacak bir hikayem.. Duygularım var hissetmek istersen.. Bu bir kitap değil.. Bir edebiyat eseri de değil.. Bu başkaları için belki sıradan ama kendi içinde çok özel bir paylaşım.. ve sayenizde ihtiyaç sahibi birilerinin hayatına katkı sağlayacak bir “köprü”! Onları hiç tanımayacaksınız belki.. Belki beni de.. Ama iyilik yolunu bulacak..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kanser Hikayesi Ve Aforizmalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kanser Hikayesi Ve Aforizmalar.

...im söyleyeceklerim var.. Anlatacak bir hikayem ... Bir Kanser Hikayesi ve Aforizmalar - Engin Deniz Eriş | Nadir Kitap ... .. Duygularım var hissetmek istersen.. Bu bir kitap değil.. Yrd.Doç.Dr. Engin Deniz Eriş tarafından yazılan Bir Kanser Hikayesi Ve Aforizmalar kitabı 2017-01-01 tarihinde yayınlanmıştır. Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. Anlatacak bir hikayem.. Duygularım var hissetmek istersen.. Bu bir kitap değil.. http://birkitapbinyure ... Bir Kanser Hikayesi ve Aforizmalar - Engin Deniz Eriş - Kitap - Epey ... .. Bu bir kitap değil.. http://birkitapbinyurek.blogspot.com.tr/2017/07/bir-kanser-hikayesi-ve-aforizmalar-doc.html. *bir kanser hikayesi ve aforizmalar*. *doç. Dr. Engin Deniz Eriş* kağıt yayıncılık*. 18.52 TL. Sözün Önü! Söylenecek çok söz var.. En güzel söz belki de hala söylenmedi.. Bu noktada benim söyleyeceklerim var.. Anlatacak bir hikayem.. Duygularım var hissetmek istersen.. Anlatacak bir hikayem.. Duygularım var hissetmek istersen.. Bu bir kitap değil.. Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Kanser Hikayesi ve Aforizmalar. 12,96 TL....