Girişimcilik ve KOBİ'lerYaratıcılık ve Yenilik Bağlamında

Rıfat İraz

Girişimcilik ve KOBİ'lerYaratıcılık ve Yenilik Bağlamında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-05-01
YAZAR Rıfat İraz
ISBN 9758867474
DOSYA FORMATI 4,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmaya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Yaratıcı olmak ve yenilik yapmak bir girişimcinin en temel özelliklerinin arasında yer almasının yanı sıra, bu özelliklere sahip olan organizasyonlar da kendilerini hızla değişen şartlara uyarlama ve rekabet üstünlüğünü elde etme imkanına kavuşmaktadır. Günümüzde sürdürelebilir ekonomik kalkınmanın en önemli aracı olarak görülen KOBİ'lerin en önemli özelliği yaratıcı ve yenilikçi bir düşünce sistemine ve girişimciliğine sahip olmalarıdır. KOBİ'lerin sahip oldukları bu misyonu gerçekleştirebilmeleri; sürdürülebilir bir yenilikçiliğe sahip olmalarını zorunlu kılmaktadır. Sürdürülebilir yenilikçiliğin gerçekleştirilebilmesi ise, yaratıcılığın temel bir bir dinamik olarak değerlendirilmesini ve önündeki engellerin kaldırılmasını gerektirmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Girişimcilik ve KOBİ'lerYaratıcılık ve Yenilik Bağlamında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Girişimcilik ve KOBİ'lerYaratıcılık ve Yenilik Bağlamında.

...ırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere dört bölümden oluşturmaktadır ... Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler: Rıfat İraz... ... . Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere... kitaphanen.com´da uygun fiyata Çizgi Kitabevi Yayınları markalı Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler 9789758677474 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yaratıcı ve Yenilikçi Olma, Risk Alma, Öncü Olma ve Rekabetçi Düşünme girişimci düşüncenin temelleri ... Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler - Rıfat İraz ... . Yaratıcı ve Yenilikçi Olma, Risk Alma, Öncü Olma ve Rekabetçi Düşünme girişimci düşüncenin temelleri olarak anlatılmakta ve. 148 Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobi'ler. 23.80 TL. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere dört bölümden oluşturmaktadır. Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere... Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere dört bölümden oluşturmaktadır. Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler Rıfat İraz. Rıfat İraz. Genel Yayın Yönetmeni : Mahmut Arlı. Sayfa Sayısı : 254. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere... Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmaya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Yaratıcı olmak ve yenilik yapmak bir girişimcinin en temel özelliklerinin arasında yer almasının yanı......