Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat

Hasan Ateş

Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-28
YAZAR Hasan Ateş
ISBN 6059440660
DOSYA FORMATI 10,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki bu çalışma ile Türkiye’nin çevre kuşak bölgelerinde yaşanan kriz, diplomatik gerilim ve çatışmaların, Türkiye’ye etkisi Vekâlet Savaşı Stratejisi boyutunda ve farklı bakış açısı ile ele alınarak, bu örtük savaşta kullanılan yöntemler incelenmiş, konu istihbarat operasyonları açısından derinlemesine irdelenerek, güvenlik bürokrasisine ve ulusal literatüre katkı sağlamak hedeflenmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat.

...er-Ankara Kütüphane Bilgi Karı Hasan Ateş Vekâlet Savaşı, Stratejisi Ekseninde, Gizli Kuvvet İsihbarat, 1 ... Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat PDF... ... . Baskı ISBN 12 İstihbarat Neden Gizli Kuvvettir . Afrika Ekseninde Çin ve ABD Karşılaşması. Tank, tüfek ve uçaklar yerini, istihbarat, vekalet ve siber savaş metodlarına bıraktı. Özel şirketlere gizli servis ağları kurulması görevi verildi. 14.88 TL. VEKALET SAVAŞI Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat. Hasan Ateş. Elinizdeki bu çalışma ile Türkiye'nin çevre kuşak bölgelerinde yaşanan kriz, diplomatik ge ... Vekalet Savaşı Stratejisi Ekseninde Gizli Kuvvet İstihbarat PDF... ... . Hasan Ateş. Elinizdeki bu çalışma ile Türkiye'nin çevre kuşak bölgelerinde yaşanan kriz, diplomatik gerilim ve çatışmaların, Türkiye'ye etkisi Vekâlet Savaşı Stratejisi boyutunda ve farklı bakış açısı ile... ...çatışmaların Türkiye'ye etkisi Vekâlet Savaşı Stratejisi boyutunda ve f...