Atlıkarıncada Bir Tur Daha

Tiziano Terzani

Atlıkarıncada Bir Tur Daha
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-02
YAZAR Tiziano Terzani
ISBN 6054518555
DOSYA FORMATI 6,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

…Kimi zaman insan bir ayrıntıyı incelerken, bu ayrıntının anlamsız kaldığı bütüne vurulur. İşte bir sabah farkına bile varmadan, gözlerim, terasımın altında, özenle çiçekleri sulayan, Ganj kıyısında duran tanrı heykelinin boynuna, turuncu çiçeklerden oluşan bir kolye takan kadına takıldı. Derken kara bir keçi geldi ve bu çiçeklerden birini kopardı. Tam birini daha ısıracaktı kibütün çiçekleri bir lokmada yutan bir inek tarafından kovuldu; kadının tanrısına sunduğu çiçekler ve dualar boşa gitmişti. Kimse duruma isyan etmedi. Az sonra kadın, keçi ve inek her biri kendi yoluna giderek oradan uzaklaştılar; her biri o anda ve zamanın sonsuzluğunda, milyarlarca değişik gezegende, milyarlarca insan ve hayvanın, görünür ve görünmez varlığın varoluşçemberini çevirmekte oldukları o engin yanılsama komedisinde rolünü oynamış, bitirmişti...Terzani, 30 yıl Spiegel Dergisi'nin Asya muhabiri olarak çalışmış, Uzakdoğu’da savaş muhabirliği yapmış, İtalya’da pek çok gazetede yazıları, röportajları yayımlanmış, ayrıca kitapları çok ilgi görmüş ünlü bir İtalyan gazeteci ve yazardır.1997 yılımda kanser olduğunu öğrenir. Kendini kanser eden yaşam tarzını terk eder ve hastalığına şifa aramak üzere bir yolculuğa çıkar. Amerika, Hindistan, Tayland, Hong Kong, Filipinler… Bu aynı zamanda yaşamın ve ölümün anlamını sorguladığı içsel bir yolculuktur. Bu yolculukta öğrendiklerini Himalayalar’da inzivaya çekildiği küçük kulubesşnde derin bir sessizliğiniçinde kaleme alır.Atlıkarıncada Bir Tur Daha alternatif şifa yöntemlerini merak edenler için ve ben kimim sorusunun peşine düşenler için bir başucu kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Atlıkarıncada Bir Tur Daha i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Atlıkarıncada Bir Tur Daha.

...şifa yöntemlerini merak edenler için ve ben kimim sorusunun peşine düşenler için bir başucu kitabı ... Atlıkarıncada Bir Tur Daha | Kitapidea.com ... . (Tanıtım Bülteninden). Sayfa Sayısı: 703. Tiziano Terzani. …Kimi zaman insan bir ayrıntıyı incelerken, bu ayrıntının anlamsız kaldığı bütüne vurulur. İşte bir sabah farkına bile varmadan, gözlerim, terasımın altında, özenle çiçekleri sulayan... Tiziano Terzani, Atlıkarıncada Bir Tur Daha. Tarih 3 Mart 2016 In Kitaplar. Artık kimsenin ciddi yanıtları yok, çünkü doğru sorular sorulmuyor. ... Atlıkarıncada Bir Tur Daha, Tiziano Terzani » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Tarih 3 Mart 2016 In Kitaplar. Artık kimsenin ciddi yanıtları yok, çünkü doğru sorular sorulmuyor. Geleneksel tıbbın nabzında ve klasik tıbbın büyütecinde "insan"ı görürüz. Atlıkarıncada Bir Tur Daha, bir gazetecinin veda metni... Terzani bu son kitabıyla ilk kez Türkçede... (Arka kapaktan). 1) Atlıkarıncada Bir Tur Daha - Tiziano Terzani (Merkez Kitaplar) Spiritüel alemin en iyi kitabı, aslında çoğunun adını ilk defa duyacakları için biraz da sürpriz bir kitap. İlk yıllarda, belgeyi masaüstünde yayınladık Atlıkarıncada Bir Tur Daha - Tiziano Terzani Çeşitli programlar ve işletim sistemi arasında PDF formatı ve değiştirilmiş belgeler. 50 TL. Atlıkarıncada Bir Tur Daha alternatif şifa yöntemlerini merak edenler için ve ben kimim sorusunun peşine düşenler için bir başucu kitabı. Atlıkarıncada Bir Tur Daha alternatif şifa yöntemlerini merak edenler için ve ben kimim sorusunun peşine düşenler için bir başucu kitabı. (Tanıtım Bülteninden). Çok çok severek çevirdiği, maneviyat konusunda yazılmış en güzel kitaplardan biri olduğunu düşündüğü "Atlıkarıncada Bir Tur Daha" (Tiziano Terzani) kitabından bir kaç satırı bana armağan etti... O beyaz attan inmez Terzani. Bu kez haber değil deva peşinde turlar dünyayı. Atlıkarıncada Bir Tur Daha, bir gazetecinin veda metni... Terzani bu son kitabıyla ilk kez Türkçede... Yeni kitabım Pan Yayıncılık aracılığıyla bizlere ulaşan Tiziano Terzani'den "Atlıkarıncada Bir Tur Daha". Kitabın yazarı İtalyan bir gazeteci. 38.59 TL. Atlıkarınca...