Eğitimin 4 Mimarı

Ziya Salihoğlu

Eğitimin 4 Mimarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-11-11
YAZAR Ziya Salihoğlu
ISBN 6053460589
DOSYA FORMATI 8,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuğunuzu anlayabilmeniz için onu kendine özgü gelişim biçimi içinde bir bütün olarak görebilmeniz gerekir. Ana babalık sanatı üzerine kurulan eğitsel felsefeyi iyici içinize sindirin. Çocuk yetiştirmek güç ve karmaşık bir iştir. Ne var ki dünyanın mutluluk getiren insana huzur veren en tatlı uğraşılardan da biridir. Ebeveynin dünyaya sunacağı en önemli armağan mutlu ve güvenli bir insan olarak yetiştirilmiş çocuklardır.(Dr. Fitzhugh Dodson)Hedefini 12’den vuran kitapta neler var?-Öğrenciyi başarıya taşıyan 12 etkili faktör-Motivasyon sorunu yaşayan öğrenciler için12 öneri-Hedefin gerçekleşmesini kolaylaştıran faktörler-İrade gücünü güçlendirme metodları-Türkiye’de ve dünyada başarı inancı!-Karnesi zayıf olan öğrencilerin 12 ortak özelliği-İdealist idarecileri sıra dışı yapan 12 yöntem!-Okul hayatına dair 12 altın öğüt!-Hayat okuluna yönelik 12 altın öğüt!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğitimin 4 Mimarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğitimin 4 Mimarı.

...ce kilometrelik bir seyahat, basit bir adımla başlar!" 9786053460589 ... Eğitimin 4 Mimarı Ücretsiz İndir • TrendKitaplar Kütüphanesi ... . 717960. Eğitimin 4 Mimarı. Yasin Yayınevi. 19.20. Portal - TrendKitaplar Kütüphanesi, editörlerimiz tarafından toplanan içeriği beğendiğinizi umuyor Eğitimin 4 Mimarı ve tekrar bize bak, arkadaşlarına da tavsiyede bulun. Eğitimin 4 Mimarı - Salih Ziya ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Eğitimin 4 Mimarı - Salih Ziya özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. ... Eğitimin 4 Mimarı - arifankitapevi.com | Doğru Bilginin Güvenilir Kaynağı ... ....