Üç Kafadar / Gizemli Kapı

Yaşar Bayraktar

Üç Kafadar / Gizemli Kapı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-27
YAZAR Yaşar Bayraktar
ISBN 9752452107
DOSYA FORMATI 3,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Komşumuz Özlem Teyze, iki kızıyla beraber yaşıyordu bu evde. Evlerinde birkaç tavuk ve elliden fazla kedi besliyorlar. Evet evet, yanlış duymadın: Elli taneden fazla kedi! Elliden fazla diyorum, çünkü Özlem Teyze bile kaç tane kedilerinin olduğunu bilmiyordur kesin!”Özlem Teyze’nin neden bu kadar fazla kedisi var? Peki, bu kedilerin korudukları “Gizemli Kapı” da neyin nesi? Ne var acaba bu kapının ardında? “Üç Kafadar” arkadaşlar, bakalım “Gizemli Kapı”nın sırrını çözebilecekler mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Kafadar / Gizemli Kapı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Kafadar / Gizemli Kapı.

... da neyin nesi? "Üç Kafadar" arkadaşlar, bakalım "Gizemli Kapı"nın sırrını çözebilecekler mi?Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilir ... 3 Kafadar 1-Gizemli Kapı İndir Üzerinde Kitap-Galerisi ... . Ne var acaba bu kapının ardında? "Üç Kafadar" arkadaşlar, bakalım "Gizemli Kapı"nın sırrını çözebilecekler mi? ekitap Indir internet üzerinden Üç Kafadar / Gizemli Kapı MOBI Doc Özlem Teyze'nin neden bu kadar fazla kedisi var? Peki, bu kedilerin korudukları "Gizemli Kapı" da neyin nesi? "Üç Kafadar" arkadaşlar, bakalım "Gizemli Kapı"nın sırrını çözebilecekler mi? Özlem Teyze'nin neden bu kadar fazla kedisi var? Peki, bu kedilerin korudukları "Gizemli Kapı" da neyin nesi? "Üç Kafadar" arkadaşlar, bakalım "Gizemli Kapı"nın sırrını çözebilecekler mi? Tekno Kadir, arkadaşları Mehmet ve Nadir ile ayrılmaz üçlü: "Gizemli Kapı"nın sırrını araştırıyorlar, "Saklı Hazine"ye "Üç Kafadar" bu arkadaşlar, heyecan ve eğlence dolu maceraları ile karşınızda! Peki, bu kedilerin korudukları `Gizemli Kapı` da neyin nesi? Ne var acaba bu kapının ardında? ` Üç Kafadar` arkadaşlar, bakalım `Gizemli Kapı`nın sırrını çözebilecekler mi? 9.60 TL. Peki, bu kedilerin korudukla ... 3 Kafadar- Gizemli Kapı Yaşar Bayraktar ... .60 TL. Peki, bu kedilerin korudukla...