Cömert Ağaç

Shel Silverstein

Cömert Ağaç
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-05
YAZAR Shel Silverstein
ISBN 9752863125
DOSYA FORMATI 11,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bir zamanlar bir ağaç vardı ve küçük çocuğu çok sevdi...”Hergün çocuk ağacın yanına gelir, onun elmalarını toplar, dallarında sallanır, gövdesine tırmanır. Bu durumdan ağaç oldukça mutludur.Zaman geçer çocuk büyür. İstekleri ve beklentileri farklılaşmaya ve o oranda da artmaya başlar. Ağacı tüketircesine isteklerde bulunur. Ağaç verdikçe verir.Bu öykü dokunaklı ve dokunaklı olduğu kadarıyla da hayata ilişkin dersleri içinde barındırır. Öyküde mutlulukla üzüntü hep iç içe seyreder.Shel Silverstein’in her yaştan okuru için hazırladığı bu kitap “Almadan vermeyi, karşılıksız olsa da sevmeyi, vermenin bir mutluluk sebebi” olabileceğini anlatmakta.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cömert Ağaç i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cömert Ağaç.

...amanlar bir ağaç vardı ve küçük çocuğu çok sevdi ... Cömert Ağaç ... ." Her gün çocuk ağacın yanına gelir, onun elmalarını toplar, dallarında sallanır, gövdesine tırmanır. 55.09 TL. Cömert Ağaç. "Bir zamanlar bir ağaç vardı ve küçük çocuğu çok sevdi...". Her gün çocuk ağacın yanına gelir, onun elmalarını toplar, dallarında sallanır, gövdesine tırmanır. 37.05 TL. Bu durumdan ağaç oldukça mutludur. Zaman geçer çocuk büyür. İstekleri ve beklentileri ... Cömert Ağaç (Ciltli) - Shel Silverstein Kitap İndir - Kitap İndirici ... . Zaman geçer çocuk büyür. İstekleri ve beklentileri farklılaşmaya ve o oranda da artmaya başlar. Ağacı tüketircesine isteklerde bulunur. Ağaç verdikçe... Cömert Ağaç ve Shel Silverstein Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Bu durumdan ağaç oldukça mutludur. Zaman geçer çocuk büyür. 49.50 TL. Cömert AğaçCömert Ağaç - Her gün çocuk ağacın yanına gelir, onun elmalarını toplar, dallarında sallanır, gövdesine tırmanır. Cömert Ağaç. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Bir zamanlar bir ağaç vardı ve küçük çocuğu çok sevdi." Her gün çocuk ağacın yanına gelir, onun elmalarını toplar, dallarında sallanır, gövdesine tırmanır. Bağışlayan Ağaç (The Giving Tree) 1964 yılında Shel Silverstein P4C Temelli Lider Çocuklar Atölyesi adlı eTwinning projemiz kapsamında Cömert Ağaç adlı hikayemizle ilk soruşturmamızı yaptık. Kitabın birçok hayranı ve hayranı var, kitap büyük bir baskısında satıldı ve çevrimiçi veya tablet üzerinde okumak çok kolay, web sitemizde ücretsiz okuyabilirsiniz. Cömert Ağaç (Ciltli) - Shel......