Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri

Deniz Gürsoy

Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-10-19
YAZAR Deniz Gürsoy
ISBN 975434308x
DOSYA FORMATI 8,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Deniz Gürsoy, geçmişten günümüze çeşitli meyhane ve restoranlarda yaşananları anlatırken, toplumdaki anlayış değişikliklerini de zaman zaman mizahi, zaman zaman hüzünlü bir dille aktarıyor.Huzur, Eski Hayat, Boncuk, Refik, Yakup, Viktor Levi, İmroz, Kör Agop, Basri...birer içki mekanı olmalarının yanı sıra, ikilemlerin yaşandığı, tartışmaların yapıldığı ve çözümlerin üretildiği birer ortam olarak karşımıza çıkıyor.Çilingir Sofasında Rakı, Çilingir Sofrasında Rakı Mezeleri adlı kitaplarından sonra, İşin anası varken şimdiye kadar danasından söz etmiş olduğumu anladım, diyerek bu kitabı yazmaya koyulduğunu belirten Gürsoy okura şöyle sesleniyor: Çilingir sofralarının rakısıda, mezesi de bahane. Ne için? Tabii ki sohbet için, yarenlik için.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri.

...ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Deniz Gürsoy - ÇİLİNGİR SOFRASINDA DEM MUHABBETLERİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi ... Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri ... . "Çilingir Sofralarının rakısı da, mezesi de bahane. Ne için? 9789754343083. 899131. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri. Varlık Yayınları. 5.25. Yeme İçme Fıkraları ve Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri 2 Kitap Takım. Arama sonucunda hiçbir kayıt bulunamadı. İsterseniz aşağıdaki formu kullanarak daha detaylı arama yapabilir ya da [email protected] adresimize aradığınız ürünü sorabilirsi ... Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri-Palme Kitabevi ... . Arama sonucunda hiçbir kayıt bulunamadı. İsterseniz aşağıdaki formu kullanarak daha detaylı arama yapabilir ya da [email protected] adresimize aradığınız ürünü sorabilirsiniz. Detaylı Arama. Kategori. Deniz Gürsoy, Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı. Çilingir Sofasında Rakı Çilingir Sofrasında Rakı Mezeleri adlı kitaplarından sonra İşin anası varken şimdiye kadar danasından söz etmiş olduğumu anladım diyerek bu kitabı yazmaya koyulduğunu... Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri. Save for later. Add to list. ISBN 13. 9789754343083. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri. Deniz Gürsoy. 3/5 (1 ratings). 5 TL. Çilingir Sofasında Rakı, Çilingir Sofrasında Rakı Mezeleri adlı kitaplarından sonra, İşin anası varken şimdiye kadar danasından söz etmiş olduğumu anladım, diyerek bu kitabı yazmaya... Alış-Veriş Listeme Ekle. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri. anladım diyerek bu kitabı yazmaya koyulduğunu belirten Gürsoy okura şöyle sesleniyor: Çilingir sofralarının rakısıda mezesi de bahane. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri Deniz Gürsoy VARLIK YAYINLARI. bu kitabı yazmaya koyulduğunu belirten Gürsoy okura şöyle sesleniyor: "Çilingir sofralarının rakısı da, mezesi de bahane. Alış-Veriş Listeme Ekle. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri. anladım diyerek bu kitabı yazmaya koyulduğunu belirten Gürsoy okura şöyle sesleniyor: Çilingir sofralarının rakısıda mezesi de bahane. Ne için? Tabii ki sohbet için, yarenlik için. Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri Deniz Gürsoy. Dem Yakup, için, değişikliklerini üretildiği Çilingir karşımıza mizahi, için? Çilingir Sofasında Rakı, Çilingir Sofrasında Rakı Mezeleri adlı kitaplarından sonra, İşin anası varken şimdiye kadar danasından söz etmiş olduğumu anladım, diyerek bu kitabı yazmaya koyulduğunu... Çilingir Sofrasında Rakı. Deniz Gürsoy. Oğlak. Çilingir Sofrasında Rakı Mezeleri : Hepsi Denenmiş 304 Meze Tarifi....