Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek

Ali Alkan İnal

Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-04-07
YAZAR Ali Alkan İnal
ISBN 9944886086
DOSYA FORMATI 4,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ali Alkan İnal’ın bir yapboz oyununu andıran yeni romanı ŞİMDİ SADECE ONA BİR AD KOYMAM GEREK yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği, her odada farklılaşan gerçeklik duygusuyla gölgelerin kişilere, kişilerin gölgelere dönüştüğü bir muammalar kitabı. Yazdığıyla yaşadığını, hayatla kurmacayı sürekli birbirine karıştıran roman kahramanı yazar El Tayr’la birlikte kitabının kişileri de öznesi belirsiz bir cümlenin peşine düşüyorlar. Bu kitap, ateşe dalan bir kuşun tutuşmuş kanatlarını anılara sürerek geri geri uçuşunu anlatıyor, çevrilince yanmaya başlayan sayfalarda kanatlarını mumun alevine sokan bir gece kelebeği çırpınıyor. “Her baktığımda değişen bir kaleydoskop haritasının rastgele bir kıyısında karaya çıktığımda ömrümün sonuna kadar seni arayacağımı biliyordum, ama ömrümden uzun bir yolun önümde ha bire kavşaklara bölündüğünü gördüm.…Unutmak istemediklerimi hatırlamak için parça parça bölüp, sonra bir daha geçeceğimi bildiğim yolda ardımda bırakarak yürüdüm. Masal bu. Bitti.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek.

... odalara çektiği... Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek ... Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek E-Kitabı İndir ... . Yayınevi. : Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları. Ali Alkan İnal. Ali Alkan İnal'ın yapboz oyununu andıran yeni romanı yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği, her odada farklı gerçeklik duygusuyla gölgelerin kişilere... kitaphanen.com´da uygun fiyata İş Bankası Kültür Yayınları markalı Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek 9789944886086 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 5.19 TL. Ali Alkan İnal'ın bir yapboz oyununu andıran ... Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek - Kitap Vikitap ... . 5.19 TL. Ali Alkan İnal'ın bir yapboz oyununu andıran yeni romanı Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği... 5.26 TL. Ali Alkan İnal'ın bir yapboz oyununu andıran yeni romanı Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği... FindClip. Found 58 result(s) for: şimdi sadece ona bir ad koymam gerek. 00:05:05. Taladro - Sen Gibi ( Bir Pişmanlık Hikayesi ). Ali Alkan İnal'ın bir yapboz oyununu andıran yeni romanı Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği... Ali Alkan İnal'ın bir yapboz oyununu andıran yeni romanı ŞİMDİ SADECE ONA BİR AD KOYMAM GEREK yazarın arkada küçük ipuçları bırakarak okuru iç içe açılan odalara çektiği... 5.78 TL. Şimdi Sadece Ona Bir Ad Koymam Gerek-İş Bankası Kültür Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla......