Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak

Howard Sounes

Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-27
YAZAR Howard Sounes
ISBN 9758441204
DOSYA FORMATI 9,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Charles Bukowski’nin yaşam öyküsü Türkçe’de."Postane", "Kasabanın En Güzel Kızı" ve "Kadınlar" gibi klasikleşmiş kitapların yazarı Charles Bukowski, bilinmezliklerle dolu bir geçmişten gelip dünyaca ünlü bir yazar oldu. Sefil hayatlar sürenleri anlattığı yarı otobiyografik kitaplarının, kült bir ad haline gelmesinde ve hayatını konu alan Hollywood yapımı "Barfly" adlı filmin çekilmesinde önemli bir payı var. Yıllarını adadığı ve sonuçta ortaya Bukowski'nin bu kadar kapsamlı ilk biyografisinin çıktığı bu çalışmasında Howard Sounes ünlü yazarın neredeyse bütün akrabaları, arkadaşları ve sevgilileriyle görüşmüş, ayrıca daha önce kimsenin yapamadığını yapıp özel mektuplarına ve yayınlanmamış yazılarına ulaşmayı başarmış ve bu sayede Amerikan edebiyatının Pis Moruğu'nun şaşırtıcı ama gerçek yaşam öyküsünü kaleme almış. Daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış fotoğrafların da yer aldığı "Charles Bukowski; Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak", Norman Mailer, Allen Ginsberg, Sean Penn, Mickey Rourke, Lawrence Ferlingheti, R. Crumb ve Harry Dean Stanton gibi dostlarının katkılarını içeriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak.

...ini taşıyan bu eser özellikle yazarın tartışmalı anti-kahraman bar kelebeği imajı üzerinde yoğunlaşıyor ... Charles Bukowski - Çılgın Bir Yaşamın Kollarında | Kitapjo.com ... ... Keyifli bir kitap.". Charles Bukowskı çılgın bir yaşamın kollarında tutsak. Howard Sounes. Satıcı. Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Charles Bukowski... Charles Bukowski: Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak (İngilizce: Charles Bukowski: Locked in the Arms of a Crazy Life), Howard Sounes'in Charles Bukowski'yi anlatan biyografik kitabı. Howard Sounes. "Postane", "Kasabanın En Güzel Kızı" ve "Kadınlar" gibi klasikleşmiş kitapların yazarı Cha ... Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak ... . Howard Sounes. "Postane", "Kasabanın En Güzel Kızı" ve "Kadınlar" gibi klasikleşmiş kitapların yazarı Charles Bukowski, bilinmezliklerle dolu bir geçmişten gelip dünyaca ünlü bir yazar oldu. 2012-07-01 yılında yayınlanan Charles Bukowski / Çılgın Bir Yaşamın Kollarında Tutsak , 9758441204 ve Biyografi - Otobiyografi kategorisinde yer almaktadır. Daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış fotoğrafların da yer aldığı "Charles Bukowski; Çılgın Bir Yaşam...