Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor

Katherine Crowley

Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-04-13
YAZAR Katherine Crowley
ISBN 9758978908
DOSYA FORMATI 4,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşyerinizdeki Tuzaklardan Kendi Kendinize Nasıl Kurtulursunuz?Sizi beceriksizlikleriyle, yanlışlarıyla, davranışlarıyla çılgına çeviren bir arkadaşınızdan, çalışanınızdan, işyerinde duygusal tuzaklara yakalandığınızda öfkelenen patronunuzdan bıkıp usandıysanız artık sızlanmayı bırakın ve bir şeyler yapın!Kendinizi özgür kılmak sandığınızdan daha kolaydır; bunun için işten ayrılmanız ya da birini işten çıkartmanız gerekmez. Çözüm gayet basittir: Tepkilerinizi kontrol altına alacaksınız. Bu eğitici ve içinizdekileri yansıtan rehberde, psikoterapist Katherine Crowley ve ülke ülke çapında tanınmış bir iş danışmanı olan Kathi Elster, size üzücü durumların kancanızdan kurtulmanızı öğretmek ve sizi adım adım aydınlatarak işyerinizde duyduğunuz sıkıntıları ortadan kaldırmak için uzmanlıkların ve yirmi yıl süren araştırmalarını bir araya getirmişler.Kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu daha iyi anlamanıza yarayacak testler, yaşanmış örnek olaylar ve sahada test edilmiş stratejiler yoluyla, sizi işte sınırlayan ilişkilerle başa çıkmayı öğreneceksiniz. Yeni keşfettiğiniz duygusal becerilerinizle:Hırçın patronunuzun patlamasına fırsat vermeden onu çekip çevirebileceksiniz.Rahatsız edici tavırları ve davranışlarıyla gününüzü berbat eden rahatsız edici iş arkadaşlarınızdan kurtulabileceksiniz.Fikir hırsızı rakiplerinize karşı kendinizden savunabileceksiniz.Kendinizi zehirli ilişkilerin pençesinden kurtarabileceksiniz.Kişisel ve profesyonel bölgenize giren "Sınır ihlalcileri"nden korunabileceksiniz.Sizi içine hapseden sınırlayıcı rollerden kurtulabileceksiniz.İstediğiniz sonuca ulaşmak için sizi zorlayan çalışanlarınıza ebeveynlik yapabileceksiniz.... ve daha birçoğu...Ne iş yaparsanız yapın işin en zor kısmı etrafınızdakilerle başa çıkabilmektir. Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor sayesinde bu zorluklarla başa çıkabileceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor.

...dan, çalışanınızdan... ... ve daha birçoğu ... Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor Kitap %20 İndirimle... - Atlas Kitap ... ... Ne iş yaparsanız yapın işin en zor kısmı etrafınızdakilerle başa çıkabilmektir. Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor sayesinde bu zorluklarla başa çıkabileceksiniz. Katherine Crowley. Sizi beceriksizlikleriyle, yanlışlarıyla, davranışlarıyla çılgına çeviren bir iş arkadaşınızdan, çalışanınızdan, işyerinde duygusal tuzaklara yakalandığınızda öfkelenen... ...beni deli etmese de okurum; geçmişte del ... Kitapi | Seninle Çalışmak Beni Deli Ediyor ... ... ...beni deli etmese de okurum; geçmişte deli edenlerin hatırasına okurum, gelecekte deli edeceklerin olasılığına okurum. Bence siz de okuyun, bir köşede bulunsun. Seninle çalışmak beni deli ediyor. Sonrasında mesela X kişi toplantıda hala fikrimizi anlatırken ar...