Kardam Adam

Yusuf Asal

Kardam Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Yusuf Asal
ISBN 6054468300
DOSYA FORMATI 7,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir kasaba romanıyla, üstelik çocuk psikolojisinin derinliklerine inerek yeni bir yol çiziyor. Yoksul da olsa, kimsesiz de olsa, her çocuğun aynı düşü gördüğünü, aynı şeylere sevindiğini tema olarak işliyor. Terzi çırağı Yusuf' un gözüyle, bir kasabada yaşanabilecek tüm gerçekleri yaşıyor, yaşatıyor okuyucusuna. Kimi zaman hüzünlendirip kimi zaman gülümsetiyor... Giderek kirlenmekte olan insan ilişkilerine, yok olmaya başlayan insanlık değerlerine sert eleştiriler yapıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kardam Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kardam Adam.

...Sekerci Makeup: Ali Riza Ozdemir Production: Productionising Talent: Gulsen ... SERGEY YESENİN - Kara Adam ... ... The Snowman izle, Kardan Adam - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. Hiç olmamış film Beklentının çok altındaydı Kardan Adam yanı sonuçta. Kardan Adam Masalı. Masal masal maniki Yolda saydım on iki On ikinin yarısı Tilki çakal karısı. Masal masal martladı İki fare atladı Kurbağa kanatlandı Tos vurdu bardağa Çocuk çıktı çardağa. 2017 yılının dram-suç filmlerinden biri olan Kardan Adam (The Snowman ... Köpükten Kardam Adam Yapımı - Ev Düzenleme ... . 2017 yılının dram-suç filmlerinden biri olan Kardan Adam (The Snowman) adlı filmi sitemizden HD kalitede izleyebilirsiniz. Kardan Adam izle. Oy Ort: 7.5 / 10. Toplam Oy: 11. Kardan Adam izle, Kardan Adam türkçe dublaj izle, Kardan Adam full izle, Kardan Adam hd izle, Harry ismindeki ünlü dedektif kar yağdığında kaybolan cesedi incelemeye başlar. Kardan Adam izle,...