Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği

Prof. Dr. Sami Karacan

Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-02
YAZAR Prof. Dr. Sami Karacan
ISBN 6055100087
DOSYA FORMATI 7,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genel anlamıyla etik, toplumdaki bireylerin toplum huzuru için uyması gereken kurallar bütününü ve bu kuralları biçimlendiren, değer yargılarını barındıran hem özel yaşamda hem de iş yaşamında ideal davranış sergileyen insana ulaşmak için gerekli felsefi değerleri temsil eder.Etik değerler, gündelik yaşamda toplumda yaşayan insanların diğer insanlara zarar vermelerini önlediği gibi, iş yaşamında da işletmelerin faaliyetlerini dürüst ve kusursuz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olur. Bu da işletmelerin topluma, bir başka deyişle kamuoyuna sunduğu bilgilerin doğruluğunu sağlayarak toplumu olumlu yönde etkiler.Bu çalışma, son yıllarda önemi daha çok hissedilen etik değerler konusunda temel bilgileri ortaya koymak ve konuyu muhasebe mesleği açısından değerlendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği.

...dersine ilişkin temel konuların örğnilmesi ve pekiştirilmesi amacıyla hazırlanmıştır ... Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği ... . Ayrıca muhasebe konula... Sami Karacan adlı yazara ait Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %20 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsi. Kategoriler. Ekonomi / İşletme, Muhasebe, Maliye. Ürün Sepetinize Eklendi! Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği. 28,80 TL. Kitapları Etik Yayınları Etiket Yayınları Etki Yayınları Etkileşim Yayınl ... ISMMMO | 12. Özün Önceliği Kavramı ... . 28,80 TL. Kitapları Etik Yayınları Etiket Yayınları Etki Yayınları Etkileşim Yayınları Etkin Kitaplar Etkin Yayınevi Etna Yayıncılık Eton Yayıncılık Etüt Yayınları Euro Books Evans Yayınları Everest Yayınları... Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. SAMİ KARACAN kitapları ve Umuttepe Yayınları 2014 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... 25.20 TL. Bu çalışma, son yıllarda önemi daha çok hissedilen etik değerler konusunda temel bilgileri ortaya koymak ve konuyu muhasebe mesleği açısından değerlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Prof. Dr. Sami Karacan. Genel anlamıyla etik, toplumdaki bireylerin toplum huzuru için uyması gereken kurallar bütününü ve bu kuralları biçimlendiren... KPSS - Müfettişlik - Uzmanlık Sınavlarına Yönelik Muhasebe Soru Bankası. Dış Ticaret ve Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi. Sami Karacan. Umuttepe Yayınları. 02. ETİK, AHLAK ve MESLEK ETİĞİ KAVRAMLARI. Meslek etiği, muhasebe ve denetim mesleğinde etik kavramı " muhasebe-denetim mesleği ve etik ilişkileri " İSMMMO'nun 1997 yılı III. 14.80 TL. Bu çalışma, son yıllarda önemi daha çok hissedilen etik değerler konusunda temel bilgileri ortaya koymak ve konuyu muhasebe mesleği açısından değerlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu çalışma, son yıllarda önemi daha çok hissedilen etik değerler konusunda temel bilgileri ortaya koymak ve konuyu muhasebe mesleği açısından değerlendirmek amacıyla hazırlanmıştır....