Yas Tutan Tarih,33 Kurşun

Günay Aslan

Yas Tutan Tarih,33 Kurşun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Günay Aslan
ISBN
DOSYA FORMATI 5,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarih silinmiş, tarih susturulmuş,tarih unutturulmuş.Hayır, tarihi yeniden yazmayacağım.Tarihi yeniden yazanlar olacak.Ben bir yarayı deşiyorum.Bir borcu ödüyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yas Tutan Tarih,33 Kurşun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yas Tutan Tarih,33 Kurşun.

...ençlerimiz sayesinde bu güzel günlerden biri yaşıyorum ... Yas Tutan Tarih 33 Kurşun %10 İndirimli Günay Aslan ... . Becoming Beyonce: The Untold Story. Sultan Üçüncü Selim Han. Kürt Milliyetçiliğinin Kısa Tarihi. Mumu. İktisatçılar İçin Matematik. Bundan tam 41 yıl önce 16 Aralık 1948 tarihinde sahibi olduğum Dicle Kaynağı gazetesinde 33 Kurşun olayını manşet yapmıştık. "İçişleri Bakanının cevabı tatminkar değildir... 13.50 TL. Bundan tam 41 yıl önce 16 Aralık 1948 tarihinde ... Yas Tutan Tarih,33 Kurşun En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... .50 TL. Bundan tam 41 yıl önce 16 Aralık 1948 tarihinde sahibi olduğum Dicle Kaynağı gazetesinde 33 Kurşun olayını manşet yapmıştık. "İçişleri Bakanının cevabı tatminkar değildir!" başlıklı manşet... Günay Aslan. Bu kötülüklerle dolu karanlık sürece rağmen ne de güzel günler de görebiliyoruz. İşte şerefli ve değerli gençlerimiz sayesinde bu güzel günlerden biri yaşıyorum....