Hımbıl Beyaz

Mehmet Güreli

Hımbıl Beyaz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-05
YAZAR Mehmet Güreli
ISBN 6054764778
DOSYA FORMATI 9,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arkadaşları onun tembel olduğunu düşündükleri için Beyaz olan adına Hımbıl sözcüğünü eklemişlerdi. Oysa ki Hımbıl Beyaz yerinde duramayan, çevresindeki her şeyi öğrenmek isteyen meraklı bir solucandır. Gene bir gün meraklı Hımbıl Beyaz annesine haber vermeden çevresini keşfetmek için yola koyulur. Kraliçe Ağaç’a kadar gider ve ihtiyar Kırkayak Sinirli Lacivert’le karşılaşır. Bu Hımbıl Beyaz için kaçırılmaz bir fırsattır ve merak ettiklerini Sinirli Lacivert’e sormak ister. Bakalım Hımbıl Beyaz, Sinirli Lacivert’ten neler öğrenecek?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hımbıl Beyaz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hımbıl Beyaz.

...rı onun tembel olduğunu düşündükleri için Beyaz olan adına Hımbıl sözcüğünü eklemişlerdi ... Hımbıl Beyaz Görkem Yeltan ... . Bakalım Hımbıl Beyaz, Sinirli Lacivert'ten neler öğrenecek? Hımbıl Beyaz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Hımbıl Beyaz ayağınıza gelsin! HBV000000XPKU. Hatalı İçerik Bildir. Hımbıl Beyaz Yorumları. Görkem Yeltan. Hımbıl Beyaz, Görkem Yeltan'ın Marsık Yayıncılık'tan çıkan ikinci öykü kitabı. Görkem bu öyküsünde bir solucanın dilinden çevresini, annesiyle olan ilişkilerini anlatıyor. 8 ... Hımbıl Beyaz, Görkem Yeltan » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Görkem bu öyküsünde bir solucanın dilinden çevresini, annesiyle olan ilişkilerini anlatıyor. 8.89 TL. Gene bir gün meraklı Hımbıl Beyaz annesine haber vermeden çevresini keşfetmek için yola koyulur. Kraliçe Ağaç'a kadar gider ve ihtiyar Kırkayak Sinir...