Sirius Gizemi

Robert Temple

Sirius Gizemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Robert Temple
ISBN 9758007661
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüz gökbilimcilerinin Sirius Yıldızı sistemi hakkında daha yeni yeni keşfettiği ayrıntılı verilerin, bir Afrika kabilesinin binlerce yıllık gizli geleneklerinden yer alması nasıl açıklanabilir? Bu garip bilgilerin Sümer ve Mısır uygarlıklarına dek nasıl izlenebildiğini; Mısır, Sümer ve Yunan mitlerinin Sirus yıldızı ile ilgili ortak noktalarını, bu harika ve heyececan verici kitapta bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sirius Gizemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sirius Gizemi.

...llikleri ve gizemi değil bu Yıldızın ne zaman ve kimler tarafından da bilindiğini de saptayabilmektir ... Sirius-Sirius-Sirius - Nesrin Dabağlar ... . ...tüm maddelerden daha ağır bir maddeden oluştuğuna ve Sirius'un çevresini 50 yılda döndüğüne inanmaktaydılar. http://www.dunyadinleri.com/dogon_kabilesi_ve_sirius_yildizi_gizemi.html. Totemleri ve Sirius�gizemi fazlasıyla ilgi çekmektedir. Bu kabile, atalarının 86 ışık yılı uzaklıktaki Sirius yıldız sistemindeki uzaylılar tarafından�eğitildiklerini savunmaktadır. Sirius, Yunan mitolojisinde avcı Orion'un köpeğidir. Mısır'da ölüleri öteki aleme götüren Anubi ... Sirius Gizemi - Antik Medeniyetler, Mitoloji ve Efsaneler - Estanbul.com ... . Sirius, Yunan mitolojisinde avcı Orion'un köpeğidir. Mısır'da ölüleri öteki aleme götüren Anubis'tir. 10.000 Yıl [29]Alparslan SALT; Dogonlar'da Sirius Gizemi [30]Robert K. TEMPLE;Sirius Gizemi. Etkisini bugünlerde gösteren Sirius yıldızı nedir, etkileri nelerdir? Sirius A ve Sirius B den oluşur. Sirius B eskiden çok parlak bir yıldızken zaman içinde simsiyah hale gelmiştir. 3 Eylül 2012 Pazartesi. Dogonlar'da sirius gizemi - BÖLÜM1. olan her şeyin bulunduğu, Sirius-B yıldızında po taneleri almış olan bu uzay gemisini somut bir biçimde betimlemektedirler. Read KUR'AN VE SİRİUS GEZEGENİNİN SIRRI from the story KUR'AN'IN SIRLARI by kursadberkkan with 4,467 reads. kuran, gizemli, gizemler. Sirius kelimesinin Arapç... Robert Temple. Günümüz gökbilimcilerinin Sirius Yıldızı sistemi hakkında daha yeni yeni keşfettiği ayrıntılı verilerin, bir Afrika kabilesinin binlerce yıllık gizli geleneklerinden yer alması nasıl açıklanabilir? Günümüz gökbilimcilerinin Sirius Yıldızı sistemi hakkında daha yeni yeni keşfettiği ayrıntılı verilerin, bir Afrika kabilesinin binlerce yıllık gizli geleneklerinden yer Kitabın basım bilgileri. Adı: Sirius Gizemi. - Şira -Sirius yıldızın dan surenin 49'uncu ayetinde söz edilmesi ve aynı surenin 9'uncu ayetinde iki yıldızın yörüngelerini ima edercesine "iki yay" ifadesinin geçmesidir. Gökyüzünün ihtişamlı mücevheri ve en parlak yıldızı olan Sirius. Bu yıldız, bize en yakın yıldız olmamasına karşın, kuzey yarım küreden görülebilen... Mucize İddiası: Kuran'da geçen bazı kavramlar, 21. yüzyılın bilimsel verileriyle araştırıldığında karşımıza bir Kuran mucizesi olarak çıkmaktadırlar. Sirius Gizemi adlı kitabın yazarı Robert Temple; Siriuslular tarafından ziyaret edildiğimize kesinlikle inandığını söylüyor. Büyük Gizem Sirius için sıra dışı bilgiler videolar o kadar çok ki… SİRİUS GİZEMİ Bu kitap, Yeryüzü, Sirius yıldızı bölgesinden gelen zeki varlıklarca geçmişte ziyaret edildi mi, sorusunu sormaktadır. Tüm gizemleri bir yana bırakıp temel meseleme geri döndüm....