Ankara Casusu Çiçero

Elyesa Bazna

Ankara Casusu Çiçero
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-04-03
YAZAR Elyesa Bazna
ISBN 9756870222
DOSYA FORMATI 3,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Çiçero 2. Dünya Savaşı'nın en korkusuz ve tehlikeli ajanıydı. İngiliz diploması kodunu çözmüş, Almanlara Stalin Roosevelt Churchill Yalta Anlaşmalarını bildirmiş ve onlara 'Overlod Operasyonu'nun Avrupa'nın istilasının kod adı olduğunu söylemişti. İsmi herkesçe bilinir oldu ve yakın zamanda heyecanlı ve etkileyici bir kitabın konusu oldu.""Bu kitap, Sherloch Holmes'un keşfi kadar macera romanları arasında büyük bir gelişmedir."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ankara Casusu Çiçero i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ankara Casusu Çiçero.

.... Gizem, macera, suç. Yıldız: Atıf Kaptan, Kadir Savun, Vedat Karaokçu vb ... Ankara Casusu Çiçero - Vikipedi ... . Sefirin gizli dosyasından gizli evrakları çalıp tüm, sırları Almanya'ya satan bir casusun öyküsü. Dil: TR. Adventure, crime, mystery. Director: Mehmet Muhtar. Starring: Atıf Kaptan, Vedat Karaokçu, Berrin Aydan and others. Yakın tarihimizin Türk casuslarından İlyas Bazna'nın hayatını anlatan "Çiçero" bu hafta vizyona girdi. İlk film Mehmet Muhtar'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Ankara Cas ... İkinci Savaş'ın Gizemli 'Ankara Casusu' Yeniden Gündemde ... . İlk film Mehmet Muhtar'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Ankara Casusu' olarak kayıtlara geçmiş... Sinemalardaki son Ankara filmi: ÇİÇERO. Dünya Savaşı'nda Nazi Almanya'sı hesabına çalışmış ve Çiçero kod adıyla tanınan Arnavut asıllı bir Türk casustur. Almanlar kendisini Pierre olarak tanıtan bu casusa Çiçero kod adını verdi. İngiliz gizli servisi Ankara'ya gelip işe el koydu ancak bu bile İlyas Bezna'yı durdurmadı. ...Çiçero yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Ankara Casusu Çiçero kitabına benzeyen kitaplar. "Çiçero 2. Dünya Savaşı'nın en korkusuz ve tehlikeli ajanıydı. İçinde Neler Var? Ankara Casusu Çiçero Kitabı Hakkında Ankara Casusu Çiçero Kısa ve Öz Kitap Özeti Ankara Casusu Çiçero Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar... ANKARA CASUSU ÇİÇERO kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ELYESA BAZNA kitapları ve KARİZMA 2000 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. ankara casus cicero Ankara Casusu Çiçero yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Mehmet Muhtar'ın, yapımcılığını Kemal İşmen'in yaptığı, görüntü yönetmenliğini Coni Kurteşoğlu'nun üstlendiği... Adventure, crime, mystery. Director: Mehmet Muhtar. The plot is unknown at this time. Adventure, crime, mystery. Director: Mehmet Muhtar. Starring: Vedat Karaokçu, Berrin Aydan, Atıf Kaptan. Ankara Casusu Çiçero Film Özeti. Sefirin gizli dosyasından gizli evrakları çalıp tüm, sırları Almanya'ya satan bir casusun öyküsü. Ankara Casusu Çiçero Filmi Oyuncuları. "Yüzyılın Casusu" ve "Ankara Casusu" olarak anılan İlyas Bazna'nın hayat hikayesinden esinlenerek uyarlanan Çiçero filminin yönetmeni Serdar Akar ile ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu, Ertan Saban... Adventure, crime, mystery. Director: Mehmet Muhtar. Starring: Vedat Karaokçu, Berrin Aydan, Atıf Kaptan and others. ...fakir bir adam ...