Make: Drone Kullanmaya Başlarken

Terry Kilby

Make: Drone Kullanmaya Başlarken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-28
YAZAR Terry Kilby
ISBN 6056659331
DOSYA FORMATI 5,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Make: Drone Kullanmaya Başlarken Drone’lar, quadcopter’lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandalı hava araçları dünyaya bakışımızı, ekinleri nasıl ektiğimizi, gayrimenkul satışımızı ve savaşma şeklimizi dahi değiştirdi. Bu araçları kullanabilmek için en azından aerodinamik, telemetri radyo, elektronik, programlama, harita okuma, motor bilgisi, görüntü iletimi ve 3D modellemeye dair bir aşinalık gerekiyor. Bu kitap, Little Dipper 300 sınıfı otonom bir quadcopter’ın nasıl yapılacağını model olarak göstererek insansız robotlara ilişkin bilgi verir. Bu kitaptaki adımları ve tavsiyeleri takip edip, uygulayarak quadcopter’ın nasıl çalıştığını ve karşılaştığınız mühendislik problemlerinin çözümlerini öğrenebilirsiniz. İster quadcopter ister octocopter yapmayı tercih edin, kitap boyunca yazar, ihtiyacınıza yönelik alternatif yollar ve benzer parçalar sunacaktır.Drone Kullanmaya Başlarken’de şunları öğreneceksiniz: Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone’lara nasıl uygulandığı Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu Adım adım yönergeleri izleyerek bir drone’un montajını nasıl yapacağınızı Drone tasarımının ilkelerini ve doğru parçaları nasıl seçeceğinizi Sensörleri, kumandaları ve özel hareketleri nasıl birbirine entegre edeceğinizi Belinda ve Terry Kilby 2010’dan bu yana şirketleri aracılığıyla, Elevated Element, sanatsal ve uygulamalı hava fotoğrafçılığı için küçük İHA’ları tasarlayıp üretiyorlar ve erken girişimciler olarak İHA teknolojisinin gayri resmi sözcüleri haline geldiler. Göklere Uçun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Make: Drone Kullanmaya Başlarken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Make: Drone Kullanmaya Başlarken.

...e use cookies to make interactions with our website easy and meaningful, to better Son olarak, Drone Kullanmaya Başlarken kitabını okurken, en yapıcı ve yaratıcı yanınızı kullanmanızı diliyoruz ... Drone Kullanmaya Başlarken - MaksatKitap ... . Drone Kullanmaya Başlarken. ₺ 32,41. Drone Kullanmaya Başlarken, Little Dipper 300 sınıfı otonom bir quadcopter'ın nasıl yapılacağını model olarak göstererek insansız robotlara ilişkin bilgi verir. Make: Drone Kullanmaya Başlarken. Share on WhatsApp. Drone'lar, quadcopter'lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandal ... Mühendislik - Aba Yayınları - Drone Kullanmaya Başlarken ... . Make: Drone Kullanmaya Başlarken. Share on WhatsApp. Drone'lar, quadcopter'lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandal...