Çocuk Kalbi

Edmondo De Amicis

Çocuk Kalbi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR Edmondo De Amicis
ISBN 6058085541
DOSYA FORMATI 3,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuk Kalbi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuk Kalbi.

...Akıllı Sıralama. Çocuk Kalbi, İtalya'nın bir şehrinde ilkokul üçüncü sınıfa yazılan Enrico isimli çocuğun bu sınıfı bitirene kadar yazdığı günlükten oluşur ... Çocuk Kalbi Kitap Özeti Kısa - KİTAP ÖZETLERİ ... . İlk yazıda Enrico annesiyle birlikte üçüncü sınıfa yazılır. Çocuk Kalbi, İtalyan yazar Edmondo De Amicis'in çocuklar için yazdığı Enrico adındaki İtalyan bir çocuğun okul ve sosyal yaşamını, Enrico'nun ağzından anlatan bir romanıdır. Çocuk Kalbi; Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Çocuk Kalbi en sevdiğim çocuk kitap ... Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis - YouTube ... . Çocuk Kalbi; Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Çocuk Kalbi en sevdiğim çocuk kitaplarından biri oldu. Çocuk Kalbi, İtalyan yazar Edmondo De Amicis tarafından 1886 yılında tamamlanmış, ilkokul çağındaki Enrico adındaki İtalyan bir çocuğun okul ve sosyal yaşamını... Kidega'nın Çocuk Kalbi Kitap Yorumu. Sadece çocukların değil, büyüklerin de okuması gereken ...