Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer?

Elaine Pascoe

Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-12-01
YAZAR Elaine Pascoe
ISBN 9754038125
DOSYA FORMATI 5,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tohumların neden başka yerlere taşınması gerekir?Karahindiba tohumları neden çok kolay havalanır?Akçaağaç tohumlarının kanatları taşınmalarına nasıl yardım eder?Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer?.

...tohumlarının kanatları, taşınmalarına nasıl yardım eder? Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin Ürün Sepetinize Eklendi! Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer? Sitenin Neresindeyim--> Ana Sayfa ... Tohumlar Nasıl ve Neden Gezer - Elaine Pascoe ... . Bilgiler. Tohumlar Nasıl Saklanır? kendi bünyesine hapseder. bu sebeple ben doğal bir yöntem olarak tohumlarımın içerisine kil atarak kuru kalmasını ve nem... Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız, birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Tohumlar nasıl ve neden gezer. YAZAR: Elaine Pascoe. Yay ... TOHUMLAR NASIL VE NEDEN GEZER | Nadir Kitap ... ... Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız, birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Tohumlar nasıl ve neden gezer. YAZAR: Elaine Pascoe. Yayınevi: tübitak yayınları. 1.54 TL. Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Tohumlar Nasıl Ve Neden Gezer. Yazar. Elaıne Pascae. tohumlar çiçek soğanları bitkiler ve çiçekler. Tohumlar Nasil Ve Neden Gezer. TOHUMLAR NASIL VE NEDEN GEZER dergisi tanıtım ve satış say...