Deniz Altında 20 Bin Fersah

Jules Verne

Deniz Altında 20 Bin Fersah
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-01-01
YAZAR Jules Verne
ISBN 9754059462
DOSYA FORMATI 10,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1866 yılındaki dikkati çeken, gizemli ve açıklanamaz olayı kimse unutamamıştır kuşkusuz. Bu nedenle çıkan söylentiler, toplumuda denizlerde dolaşan gemicileri de çok heycanlandırmıştı. Uzunca bir süreden beri gemiler, mekik biçiminde uzun bir cisimle karşılaşmaktaydılar. Zaman zaman fosforlu gibi ışık çıkaran bu cisim bir balinadan daha iri ve hızlıydı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deniz Altında 20 Bin Fersah i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deniz Altında 20 Bin Fersah.

...ında 20 Bin Fersah. Nautilus, Hindistan Burnu yakınından geçerken, bu ülkenin hâlâ esaret altında yaşadığını anlatan Nemo'nun yüzü sapsarı alur ... Jules Verne - Denizler Altında 20 Bin Fersah | E-Kitap İndir, Epub... ... . Her ne kadar resmi açıklamalar olmasa da; bilim adamları ve denizle ilgilenen herkes bu konu ile ilgili bilgi almaya çalışıyor, bu varlığın ne olduğu üzerine tartışıyordu. Zira romanlar kürre-i kamere (aya) seyahat, yer altında seyahat, deniz dibinde seyahat, havada seyahat gibi hakikaten harikulade hayalat üzerine mübteni (kurulu) şeyler idiler. Kitap Adı: Denizler Altında 20 Bin Fersah Yazar: Jules Verne Yayıncı: Gün Yayıncılık Sayfa Sayısı: 112. 1828 yılında doğan Jules Verne'nin zengi ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah - Vikipedi ... . Kitap Adı: Denizler Altında 20 Bin Fersah Yazar: Jules Verne Yayıncı: Gün Yayıncılık Sayfa Sayısı: 112. 1828 yılında doğan Jules Verne'nin zengin hayal gücü ile kaleme aldığı eserler oldukça başarılı... Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş......