İlim Şehri Isparta

Memduh Oğuz

İlim Şehri Isparta
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-09
YAZAR Memduh Oğuz
ISBN 6058632325
DOSYA FORMATI 7,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Başından itibaren bu kitapta izah edildiği gibi gül, Peygamberimiz (a.s.)’in remzidir. Peygamberimiz (a.s.) de ilmin sembolüdür. Ve çare her zaman ilimde aranacaktır.Bu belirgin gerçekler en somut biçimde kanıtlanıp ortaya konulduktan sonra; bir slogan olarak “Mekke – Medine – Kudüs Müşerref, Isparta Muvazzaf” dedik. Yani Mekke, Medine ve Kudüs şerefli, Isparta görevlidir. “Ne ile görevlidir?” diye sorulursa, ilim ile görevlidir. “Bunu nereden çıkarıyorsun?” denirse, tabiatından, tarihinden ve gülünden çıkarıyorum diye cevap veririz. Çünkü Isparta tabiatı, tarihi ve sosyolojik yapısı bakımdan ve günümüzde gösterdiği yüksek performansı ile hep İlim Şehri olduğunu göstermiştir. Bugün de hem milletimizin hem de insanlığın hizmetinde İlim Şehri görevini daha yoğun, daha organize ve tanzim edilmiş olarak yerine getirmeye hazır ve isteklidir.Bu çalışma, Isparta’nın İlim Şehri olarak belirlenmesine ve tanınmasına yöneliktir. Bu amaç gerçekleşirse, Cumhuriyet’imizin 100. yılında Isparta Türkiye’nin İlim Şehri olarak yeniden tarihi misyonuna dönmüş olacaktır. Bu takdirde de sadece milletimiz değil tüm insanlık önemli bir ilim merkezine kavuşmuş olacaktır. Çünkü Isparta, hizmeti evrensel boyutta görebilme ve gerçekleştirebilme kabiliyetine ve idealine sahiptir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlim Şehri Isparta i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlim Şehri Isparta.

...a buluşuyor. City, Bilgi Şehri, Bilim Şehri ya da Kültür Şehri konusunda ilk yayın olma özelliğini taşıyor ... İlim Şehri Isparta Memduh Oğuz ... . Çünkü Isparta tabiatı, tarihi ve sosyolojik yapısı bakımından ve günümüzde gösterdiği yüksek performansı ile hep İlim Şehri olduğunu ortaya koymuştur. ...sonra; bir slogan olarak "Mekke - Medine - Kudüs Müşerref, Isparta muvazzaf" dedik. Bu çalışma, Isparta'nın İlim Şehri olarak belirlenmesine ve tanınmasına yöneliktir. Daha piyasaya çıkmadan ulusal basında ve televizyonlarda hakkında çok haber ve yazı çıkan, yoğun tartışm ... İlim Şehri Isparta - 9786058632325 ... . Daha piyasaya çıkmadan ulusal basında ve televizyonlarda hakkında çok haber ve yazı çıkan, yoğun tartışma konusu olan İlim Şehri Isparta kitabı nihayet okuyucusuyla buluşuyor. Daha piyasaya çıkmadan ulusal basında ve televizyonlarda hakkında çok haber ve yazı çıkan, yoğun tartışma konusu olan "İlim Şehri Isparta" kitabı nihayet okuyucusuyla buluşuyor....