Isaac Newton ve Elması

Kjartan Poskitt

Isaac Newton ve Elması
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-23
YAZAR Kjartan Poskitt
ISBN 9752630474
DOSYA FORMATI 6,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Büyük ihtimalle Isaac Newton'u duymuşsunuzdur...- Yerçekimini keşfetmiş,- etrafta zeki bir insan olarak ün salmış,- kafasına elma düşmüştür.Peki ama bunları duydunuz mu?- Okuldayken çok başarısız bir öğrenciydi.- Renkleri anlayabilmek için dakikalarca güneşe baktı.Evet, ölmüş olmasına rağmen Isaac hala sürprizlerle doludur. Şimdi Isaac'in keşfedilmemiş günlüğüyle gizli kalmış gerçekleri öğrenebilir, The Stuart Sun gazetesinin sayfalarında dolaşabilir ve bir elmanın tüm dünyayı nasıl altüst ettiğini öğrenebilirsiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Isaac Newton ve Elması i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Isaac Newton ve Elması.

...ttigidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-para KampanyasıStokta 4 adet1 iş günüSon güncelleme: Bugün 11:53 GittiGidiyor/enduluskitapevi ... Eğlenceli Bilgi İsaac Newton Ve Elması - ePttAVM ... . 13.60 TL. Isaac gibi düşündüğünüzü ve Elma neden düştü acaba? dediğinizi farz edelim. Peki cevabınız ne olurdu? Isaac bu elma olayını düşünmeye başlayınca, gerisi de geldi. 12.18 TL. Isaac Newton ve Elması, Eğlenceli Bilgi, 12,18 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Isaac Newton ve Elması AÇIKLAMASI. Kral veya hükümdar olmamasına ve yaklaşık 300 yıl önce yaşamasına rağmen, herkes Isa ... Isaac Newton ve Elması %25 İndirimli Kjartan Poskitt ... . Isaac Newton ve Elması AÇIKLAMASI. Kral veya hükümdar olmamasına ve yaklaşık 300 yıl önce yaşamasına rağmen, herkes Isaac Newton ismini duymuştur. Isaac Newton ölmüş olmasına rağmen hala sürprizlerle doludur. Keşfedilmemiş günlüğü ile gizli kalmış gerçekler bu kitapta gün ışığına çıkıyor. Kral veya hükümdar olmamasına ve yaklaşık 300 yıl önce yaşamasına rağmen, herkes Isaac Newton ismini duymuştur. Isaac gibi düşündüğünüzü ve 'Elma neden düştü acaba?' dediğinizi farz edelim. Kjartan Poskitt adlı yazara ait Isaac Newton ve Elması kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %27 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Orijinal Adı. : Isaac Newton and His Apple. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Eğlenceli Bilgi Isaac Newton ve Elması. Mağaza: TveT. Isaac Newton 4 Ocak 1643 25 Aralık 1642 doğumlu İngiliz fizikçi matematikçi astronom mucit felsefeci ve kimyacıdır. Başına Elma Düşmesiyle Yer Çekimini Bulan Bilim İnsanı Kimdir?...