Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook

Haydn Middleton

Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-05-20
YAZAR Haydn Middleton
ISBN 9944884877
DOSYA FORMATI 8,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihi Yazanlar – Unutulmaz Başarı ÖyküleriTarihteki unutulmaz başarı öykülerini anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resimleri içeriyor. Her bir kitapta geçmiş dönemlerde yaşamış; ancak adı, imza attığı başarılarla döneminin çok ötesine ulaşmış ünlü kişilerden birinin yaşam öyküsünü anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook.

...i unutulmaz başarı öykülerini anlatan bu seri çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resimleri içeriyor ... Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook Haydn Middleton ... . Tarihteki unutulmaz başarı öykülerini anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resimleri içeriyor. Ürün Sepetinize Eklendi! Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook. ...Öyküleri - Kaptan Cook Büyük Deniz Kaşifi Haydn Middleton İş Bankası Yayınları Çevirmen : Aylin Güneri Tarihte unutulmaz başarı öyküleri anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam... Tarihteki unutulmaz başarı öykülerini anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resiml ... Müptelası Olacaksınız / Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook ... ... Tarihteki unutulmaz başarı öykülerini anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resimleri içeriyor. Tarihte unutulmaz başarı öyküleri anlatan bu seri, çok usta kalemlerden çıkan yaşam öyküleri ve etkileyici resimler içeriyor. James Cook bir çiftlikte doğup büyüdü ama hep denizci olmayı hayal etti. Hikayeler kategorisinde yer alan Haydn Middleton - Unutulmaz Başarı Öyküleri - Kaptan Cook kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızl...