Kente İndi İdris

Talip Apaydın

Kente İndi İdris
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1981-02-01
YAZAR Talip Apaydın
ISBN
DOSYA FORMATI 9,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ünlü yazarlarımızdan Talip Apaydın'ın "Kente İndi İdris" adlı romanı, ülkemizin son yıllarda en önemli sorunu olan köyden kente göç konusunu ele alıyor. Köyden gelen insanın sıkıntılarını, iç dünyasını ve kentteki yeni biçimlenişini gerçekçi gözlemlerle ve toplumcu bir yorumla gündeme getiriyor. Çarşıda pazarda her gün karşılaştığımız bu insanlar nasıl bir dram yaşıyor? Günlük ekmeğin peşinde nelere katlanıyor?Unutamayacağınız, üstünde uzun uzun düşüneceğiniz önemli bir roman "Kente İndi İdris".

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kente İndi İdris i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kente İndi İdris.

...ris. Tekin Yayınevi. 11.00. 1981 yılında yazılan bu kitabı elime alırken umduğum, köyden şehre göç meselesine içten bir bakışı görmekti ... Kente İndi İdris- Talip Apaydın ... . Aslında yazar, köyden şehre geçişini eğitim yolu ile gerçekleştirenlerden. 9.34 TL. Ünlü yazarlarımızdan Talip Apaydın'ın "Kente İndi İdris" adlı romanı, ülkemizin son yıllarda en önemli sorunu olan köyden kente göç konusunu ele alıyor. ... Talip Apaydın - Kente İndi İdris | Sözcü Kitabevi ... ....