Soygun ve Cinayet

İsmail Malatya

Soygun ve Cinayet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-13
YAZAR İsmail Malatya
ISBN 6051482361
DOSYA FORMATI 4,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1969 yılında Sivas'ta doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini memleketinde, üniversiteyi Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde tamamlamıştır.Çocukluk yıllarından beri şiirler ve öyküler yazmıştır. "Soygun ve Cinayet" ile "Töre ve Cinayet" adlarında iki taneromanı bulunmaktadır. Üç tane şiir kitabı, yüzden fazla öykü kitabı yazmıştır. Halen İstanbul'da bir ortaokulda Türkçe öğretmenliği yapmaktadır.Yazarın Furkan Mehmet ve Şiir Sena adlarında iki tane çocuğu vardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Soygun ve Cinayet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Soygun ve Cinayet.

...ğil, tarihin en büyük banka soygununun bir parçasıdır ... Soygun ve Cinayet > İsmail Malatya > Sokak Kitapları > Final... ... . Soygun ve Cinayet en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Soygun ve Cinayet avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! İstanbul'da bir alışveriş merkezinin ATM'sine para yatırıldığı sırada silahlı 2 saldırgan, güvenlik görevlisini vurarak olay yerinden kaçtı. Aleksis çok sinirlendi. Kostas ve Servet'e bağırmaya başladı: "Öldürün şu ... Kuyumcudaki Soygun ve Cinayet Anı Kamerada ... . Kostas ve Servet'e bağırmaya başladı: "Öldürün şu adamları kuş beyinliler! Hepsini temizleyin! O heykel helikoptere çıkmazsa ikinizi de atarım gölün karanlık sularına!" dedi. Kokareççi Oktay ...