Psiko-Regresyon Kişisel Gelişim İçin Yeni Bir Yöntem

Dr. Francesca Rossetti

Psiko-Regresyon Kişisel Gelişim İçin Yeni Bir Yöntem
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-11-27
YAZAR Dr. Francesca Rossetti
ISBN 9758007793
DOSYA FORMATI 3,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Psiko-Regresyon tüm pisişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Sizi, yaşantınızda sorunlar oluşturmaya devam eden olumsuzluğun kaynağına geri götürür ve onu açığa çıkartır; böylece pozitif ve şifa verici enerjiler bu olumsuzluğun yerini alır, size canlılık, yaratıcılık ve ruhsal gelişme olasılıkları sunar. Psiko-Regresyon, Dr. Rossetti'nin bir şifacı medyom olarak yaptığı şaşırtıcı çalışmaların bir kısmını oluşturmaktadır. Kitap, edindiği bilgileri incelediği vakalardan örneklerle birlikte ele almakta ve tedavinin nasıl işlediğini açıklamaktadır. Psiko-Regresyon ruhsal köklerinize geri gitmenize yardımcı olacak, farkındalığınızı ve anlayışınızı artıracak, içsel değişime yol açacaktır. Ayrıca belirli korkulardan ve fobilerden, mutsuz ilişkilerden ve sürekli tekrarlayan her türden sorundan mustarip herkes için çok yararlı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Psiko-Regresyon Kişisel Gelişim İçin Yeni Bir Yöntem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Psiko-Regresyon Kişisel Gelişim İçin Yeni Bir Yöntem.

...i bütünleştirerek çalışan Dr. Francesca Rossetti'nin oluşturduğu çok boyutlu bir şifa sistemidir ... Kendinizi Geliştirmek İçin Beş Kişisel Gelişim Kitabına... - onedio.com ... . Çevirmen : Kemal Menemencioğlu. Türkçe | 214 Sayfa |. Tür: Kişisel Gelişim. Tükendi! Psiko Regresyon tüm psişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Psiko-Regresyon : kişisel gelişim için yeni bir yöntem. Author: Rossetti, Francesca. En büyük gizem, yani kim olduğumuz gizemi; zihin, duygular, ruh ve beden dahil olmak üzere, insani bir bütün olarak tedavi eden psiko-regresyon sayesinde daha kolay çözülecektir. Psiko-Regresyon tüm psişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Psiko-Regresyon, Dr. Ros ... Kişisel Gelişim İçin 25 Pratik Öneri | AB Proje Yönetimi ... . Psiko-Regresyon tüm psişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Psiko-Regresyon, Dr. Rossetti'nin bir şifacı medyom olarak yaptığı şaşırtıcı çalışmaların bir kısmını oluşturmaktadır. Dr. Francesca Rossetti. Psiko-Regresyon tüm pisişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Sizi, yaşantınızda sorunlar oluşturmaya devam eden olumsuzluğun kaynağına geri götürür ve onu açığ...