Seçim Allah’ın Bizleri de Türk Yaratmış

Aydemir Sezginer

Seçim Allah’ın Bizleri de Türk Yaratmış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-07-06
YAZAR Aydemir Sezginer
ISBN 6056738814
DOSYA FORMATI 12,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu günümüzde Müslüman âleminin kan gölü ve gözyaşı içinde olması, ırz-namus, mal ve can güvenliğini kaybetmesi, asla Müslüman oldukları için değildir. Birilerinin dini ve milli değerleri kullanarak toplumu yanlış istikametlere yönelttikleri içindir. Dost sandıkları düşmanlarını başlarına taç yaptıkları içindir. Hayrın yerine, şerrin yanında oldukları içindir. Şerri hayır sandıkları içindir. İnsanların başlarına gelen ve gelecek felaketlerin yegâne sebebi doğru sandıkları yanlışlarıdır. Oltanın ucundaki yeme aldanıp, yemin altındaki çengeli fark etmemeleridir.Türk milleti, tarihinde büyük imparatorlukların, irili ufaklı birçok devletin kurucusu olmuştur. Ancak bugün bu devletlerin nasıl parçalandığını ve tarihe gömüldüklerini düşünme zamanıdır. Son Türk devletinin varlığını sürdürebilmesi milletimizin duyarlılığına bağlıdır. Ne diyor Âkif “Girmeden tefrika, bir millete düşman giremez. Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seçim Allah’ın Bizleri de Türk Yaratmış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seçim Allah’ın Bizleri de Türk Yaratmış.

...zginer. Bu günümüzde Müslüman âleminin kan gölü ve gözyaşı içinde olması, ırz-namus, mal ve can güvenliğini kaybetmesi, asla Müslüman oldukları için değildir ... Seçim Allah'ın Bizleri De Türk Yaratmış Aydemir Sezginer ... . Aydemir Sezginer. Bu günümüzde Müslüman âleminin kan gölü ve gözyaşı içinde olması, ırz-namus, mal ve can güvenliğini kaybetmesi, asla Müslüman oldukları için değildir. seçim allahın bizleride türk yaratmış kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. aydemir sezginer kitapları ve BUĞRA YAYINEVİ 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni... 8.11 TL. Oltanın ucundaki yeme aldanıp, yemin altındaki çengeli fark etmeme ... Seçim Allahın Bizleri De Türk Yaratmışaydemir - ePttAVM ... . aydemir sezginer kitapları ve BUĞRA YAYINEVİ 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni... 8.11 TL. Oltanın ucundaki yeme aldanıp, yemin altındaki çengeli fark etmemeleridir. Türk milleti, tarihinde büyük imparatorlukların, irili ufaklı birçok devletin kurucusu olmuştur...