Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü

John P. McCormick

Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-06
YAZAR John P. McCormick
ISBN
DOSYA FORMATI 10,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışma küreselleşme çağında devletin kaderinin ne olacağıyla ilgili, Avrupa Birliğini odak noktasına koyan bir sorgulamaya girişirken, iki büyük devlet kuramcısı Weber ve Habermas’ın konuyla ilgili düşüncelerini karşılaştırıyor. McCormick Habermas’ın Weber’e getirmiş olduğu eleştiriyi tamamlamaya çalışırken bir yandan da, hukuki temelleri konusunda hararetli tartışmalar cereyan eden Avrupa uluslarüstü kurumları bağlamında demokratik değerlerin ve hukukun egemenliğinin hâlâ bir geçerliliği olup olmayacağını sorguluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü.

...n kaderinin ne olacağıyla ilgili, Avrupa Birliğini odak noktasına koyan bir sorgulamaya girişirken ... Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü... | Kitap365.com ... ... Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Weber, Habermas Ve Avrupa Devletinin Dönüşümü-John Mccormick ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar. ...iki büyük devlet kuramcısı Weber ve Habermas'ın konuyla ilgili düşüncelerini karşılaştırıyor. Ürün Sepetinize Eklendi! Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü. 17,45 TL. John P. McCo ... Weber Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü John... ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü. 17,45 TL. John P. McCormick - Weber, Habermas ve Avrupa Devleti'nin Dönüşümü (2015). Avrupa'da hukuk ve demokrasi alanındaki muazzam dönüşümlere etki eden en güçlü iki normatif-ampirik analizin... 23.40 TL. ...çağında devletin kaderinin ne olacağıyla ilgili, Avrupa Birliğini odak noktasına koyan bir sorgulamaya girişirken, iki büyük devlet kuramcısı Weber ve Habermas'ın konuyla ilgili düşünc. 10.40 €. Bu çalışma küreselleşme çağında devletin kaderinin ne olacağıyla ilgili, Avrupa Birliğini odak noktasına koyan bir sorgulamaya girişirken, iki büyük devlet kuramcısı Weber ve Habermas'ın... 17.45 TL. Weber, Habermas ve Avrupa Devletinin Dönüşümü. Anayasal, sosyal ve uluslarüstü demokrasi. Bu çalışma küreselleşme çağında devletin kaderinin ne olacağıyla ilgili, Avrupa Birliğini... : John P. Mccormick. Weber Habermas ve Avrupa Devlet...