Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt

Rick Remender

Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-04-30
YAZAR Rick Remender
ISBN 6055015442
DOSYA FORMATI 11,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

MARVEL EVRENİ’NİN EN ÖNEMLİ ÇAĞI BURADA BAŞLIYOR! Profesör Xavier’in cenazesinin ardından, Captain America Avengers ve X-Men üyelerinden insanlarla mutantların birlikte çalıştıkları bir ekip kurar. Ama Red Skull 1940’lardan geri dönmüştür - ve bütün mutantları yok etmek istemektedir! Ona hangi dehşet verici silah yeni tehlikeli güçler vermiştir? Rogue ve Scarlet Witch, Red Skull’ın S-Men’iyle çarpışırlar;Wolverine ve Captain America dünya çapındaki mutant suikast salgınını araştırırlar ve Havok ve Thor, Yaşayan Propaganda Doğrucu John’un yayılan etkisine karşı mücadele ederler! Bir Avengers üyesi taraf değiştirdiğinde, geri kalanlar Omega Skull’ın muazzam kudretiyle karşı karşıya kalırlar! Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt.

...ny Avengers toplanın! Alış-Veriş Listeme Ekle ... Uncanny Avengers (Marvel NOW!) 1: Kırmızı Gölge ... . Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt. Ama Red Skull 1940'lardan geri dönmüştür - ve bütün mutantları yok etmek istemektedir! Uncany Avengers toplanın! . Uncanny Avengers 1 Kırmızı Gölge-1. Cilt-Rick Remender web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Alış-Veriş Listeme Ekle. Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge. Ama Red ... İndir Uncanny Avengers 1 Kırmızı Gölge-1. Cilt-Rick Remender... ... . Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge. Ama Red Skull 1940'lardan geri dönmüştür - ve bütün mutantları yok etmek istemektedir! 11.42 €. Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! Bedava kitap, e-kitap, dergi, eMagazine Sesli Kitaplar Forumu Uncanny Avengers 1 Kırmızı Gölge-1. Cilt - Rick Remender MARVEL EVRENİ'NİN EN ÖNEMLİ ÇAĞI BURADA BAŞLIYOR! Rick Remender. MARVEL EVRENİ'NİN EN ÖNEMLİ ÇAĞI BURADA BAŞLIYOR! Profesör Xavier'in cenazesinin ardından, Captain America Avengers ve X-Men üyelerinden insanlarla mutantların... Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! Rick Remender, John Cassaday. Marvel evreni'nin En önemli çağı burada başlıyor! Profesör Xavier'in cenazesinin ardından, Captain America Avengers ve X-Men üyelerinden insanlarla mutantların birlikte... Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! 1: Kırmızı Gölge. Fiyat. : 25,50 TL. https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/uncanny-avengers-marvel-now-1-kirmizi-golge. 26,28 TL. Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik. 18,25 TL. Uncanny Avengers: Karşı Evrim. 24,82 TL. 14,60 TL. Vadedilmiş Yokyer 1.Cilt....