Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt)

Kollektif

Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-06
YAZAR Kollektif
ISBN 6053334170
DOSYA FORMATI 7,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

*Sobotta İnsan Anatomisi Atlası; Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi, Baş, Boyun ve Nöroanatomi ile İç Organlar konularını içeren toplam üç ciltten oluşmaktadır. 23. Basıdan çeviri olan Sobotta 569 Renkli Büyük Şekil ve 627 Bağımsız şekil içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt).

...ini ispatlamış "Sobotta Stili"nin korunması onların başarısıdır ... Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt Takım) | Kitapjo.com ... . 1- Baş, Boyun ve Nöroanatomi 2- İç Organlar 3- Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi. Kolektif. 19O3`de J. Sobotta tarafından temeli atılan atlasın son derece iyi eleştiriler alan 20. baskısının ardından, editörler ve yayınevi böyle bir eserin nasıl daha da iyi hazırlanabileceğini kendi... 551.82 TL. Sobotta İnsan Anatomisi Atlası; Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi, Baş, Boyun ve Nöroanatomi ile İç Organlar konularını içeren toplam üç ciltten oluşmaktadır. ... Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt Takım), F. Paulsen »... - Kidega ... ....