İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir?

Phillip Khan Panni

İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-06
YAZAR Phillip Khan Panni
ISBN
DOSYA FORMATI 5,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. Toplum Önünde Konuşma dalında yedi İngiltere şampiyonluğuyla rekor kıran, İngiltere’nin 1, dünyanın 2 numaralı ismi Phillip Khan-Panni, size adım adım etkileyici bir sunum hazırlamayı anlatıyor. Ayrıca, sunum becerilerinizi geliştirme, performansınızı sürekli ileriye taşıma yolunda size koçluk ediyor.• İyi bir sunum nasıl olmalıdır?• İzleyiciyi nasıl derinden etkileyebilirsiniz?• İzleyiciler sunumları dinlerken neler düşünür, nasıl tepki verir?• Hedefi on ikiden vurmanız için kontrol listeleri, ipuçları, örnekler...Bir ürün ya da hizmet mi pazarlıyorsunuz, değişim yaratmak mı istiyorsunuz ya da sadece kendi yeteneklerinizi göstermek mi niyetiniz, hedefiniz hangisi olursa olsun, bu rehber sizi istediğiniz sonuca götürecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir?.

...iliniz olmayabilir ancak samimiyet doğal yeteneklerden önemlidir ... İş Sunumları Rehberi Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? ... . İş Sunumları Rehberi - Phillip Khan-Panni hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! İş Sunumları Rehberi. Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İzleyiciler sunumları dinlerken neler düşünür, nasıl tepk ... İş Sunumları Rehberi Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? - %12 İndirim ... . İzleyiciler sunumları dinlerken neler düşünür, nasıl tepki verir? İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre....