Yeni Ticaret Sözlüğü

Bedreddin Şimşek

Yeni Ticaret Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-04
YAZAR Bedreddin Şimşek
ISBN 6055350727
DOSYA FORMATI 11,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Bu kalkınma araçları ile beraber hem ihracat yapılan ve hem de ülkemize gelen mali yatırımların sahibi olan ülkelerin çeşitliliği de artmıştır. Bu çeşitlilik içerisinde ki Arap sermayesi ve yatırımları son yıllarda ülkemizin büyümesi ve ilerlemesinde önemli bir rol oynamaya başlamış ve bu durumun daha da artacağı açıkca görülmüştür. Özellikle son yıllarda memleketimizde oluşan siyasi ve sosyal özgürlük ortamı bir zamanlar İsviçre, İngiltere ve ABD gibi ülkelere giden bu mali kaynakların yönünü bize çevirmiştir. İşte elinizde olan bu kaynak bu durumun daha da gelişmesi için önemli bir araç olarak okuyucuların istifadesine sunulmuş ve böylece ticari tabirlerin karşılıklı olarak daha iyi anlaşılması hedeflenerek sonraki eserler için kaynak olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır. Pratik bir şekilde sözlükten faydalana bilmeniz için, İngilizceye göre kelimeler alfabetik yapılmıştır,kitabın sonuna Türkçe ve Arapça kelimelerin alfabetik indeksi sayfa numaraları ile birlikte konmuştur.Ayrıca her bir kelime için,Türkçe ,İngilizce ve Arapça olarak birer örnek cümle verilmiştir.Bu sayede İngilizce ve Arapçayı, pratik olarak öğrenilmesi amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeni Ticaret Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeni Ticaret Sözlüğü.

...eni Ticaret Sözlüğü. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur ... Yeni Ticaret Sözlüğü - Bedreddin Şimşek... | kitapistiyorum.com ... . E-Ticaret Sözlüğü. Açık Anahtar (Public Key) Bir ülkede EVD kullanımını düzenleyen kuruluş, örneğin, ABD'deki EDIA, Avustralya'daki EDICA, Kanada'daki EDICC veya Yeni Zelanda'daki EDIANZ. Yeni Ticaret Sözlüğü. Yazar: Bedreddin Şimşek Yayinevi: Özgü Yayınları. Stok Kodu:180731. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları e ... Yeni Ticaret Sözlüğü Türkçe - İngilizce - Arapça - Özgü Yayınları ... . Yazar: Bedreddin Şimşek Yayinevi: Özgü Yayınları. Stok Kodu:180731. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli... Yeni Ticaret Sözlüğü. 5,0 (0 Yorum). Marka Özgü Yayınları. ×. Yeni Ticaret Sözlüğü. Yorum Yap. Adınız. E-Ticaret Sözlüğü. 3D Secure. E-ticaret sisteminin mobil cihazlar için uygulanmış hali. Network. Yeni Ticaret Sözlüğü Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. İngilizce dış ticaret terimler sözlüğü pdf. Farklı kaynakları kullanmak hem farklı kültürleri tanımada hemde yeni bilgilere ulaşmada size fayda sağlıyor. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Ticaret Sözlüğü; Türkçe - İngilizce - Arapça. Ürün Adı: Yeni Ticaret Sözlüğü Ürün Kodu: 9786055350727 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Şamuha Kağıt Çevirmen: Bedreddin Şimşek....