Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları

Kollektif

Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-09-09
YAZAR Kollektif
ISBN 6053412021
DOSYA FORMATI 11,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen, çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas; gözlüğü ve yanından asla ayırmadığı kitaplarıyla Akıllı Vili; katır kadar inatçı, cicili bicili kız elbiselerinden hiç hazzetmeyen ve ekibin en cesuru. Korkusuz Mari. Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşayıp adayı araştırmaya koyuluyorlar. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! Şimdi denize açdma vakti!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları.

...te Korsanlar Çetesi! Oliver Dupin, Juliette Parachini - Deny ... Korsanlar Çetesi Hayalet Avcıları - 16.58 TL + KDV ... . Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı... Korsanlar Çetesi Hayalet Avcıları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 12.62 TL. 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR , Korsanlar Çetesi - Hay ... Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . 12.62 TL. 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR , Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları. Kollektif 1001 ÇİÇEK KİTAPLAR. İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. 12.58 TL. Tabii ki deneyimli bir "korsan papağanı " olan Bay Karamsar'ı da unutmamak lazım... İşte Korsanlar Çetesi! Pusulalarını unutup denize açılan kahramanlarımız aniden bastıran sis yüzünden... Ürün Bilgisi Taksit Seçenekleri Yorumlar0 Tavsiye et İade koşulları. Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları 1001 Çiçek Yayınları. Oliver Dupin, Juliette Parachini - Deny. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı... Korsanlar Çetesi : Hayalet Avcıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşte Korsanlar Çetesi! Pusulalarını unutup denize açılan kahramanlarımız aniden bastıran sis yüzünden zor durumda. Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları ve Juliette Parachini - Deny Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Acaba gemide bir hayalet olabilir mi? Olivier Dupin. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas... Korsanlar Çetesi Hayalet Avcıları Yıl : 2015,00000000Sayfa Sayısı : 46,00000000 Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı......