20. Yüzyıl Savaşları

Mehmet Tanju Akad

20. Yüzyıl Savaşları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-09-14
YAZAR Mehmet Tanju Akad
ISBN 9752821439
DOSYA FORMATI 3,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik, politik ve sosyal etkenlere de değinmektedir. Keza teknolojik gelişmelerin orduları nasıl etkilediği; savaş stratejileri ve taktiklerinde ne gibi değişikliklere yol açtığını da ele almaktadır. Böylece 21. yüzyıla bakarken, geçmişten geleceğe uzanan çizgilerin anlaşılması için ipuçları sağlamaktadır. Dünya savaş tarihi literatürünün önemli eserlerinin büyük kısmının taranmasıyla hazırlanan bu çalışma, toplumsal gelişmeleri anlamaya çalışan herkes için bir el kitabı; özellikle de uluslararası ilişkiler ve siyasi tarih disiplinlerinin olmazsa olmaz tamamlayıcısıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 20. Yüzyıl Savaşları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 20. Yüzyıl Savaşları.

...larken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik, politik ve sosyal etkenlere ... Kategori:20. Yüzyıl Savaşları - Vikipedi ... ... Saving page now... https://tr.wikipedia.org/wiki/Kategori:20._yüzyıl_savaşları As it appears live February 5, 2020 1:05:51 PM UTC. 22.38 TL. 20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik... 20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zama ... 20. Yüzyıl Savaşları | World Encyclopedia - Wikihihi Reference ... ... 20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik... 20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik... 20. Yüzyıl Savaşları ve 21. Yüzyılın Başında Yakın Tarihin Savaşlarına Bakış Mehmet Tanju Akad. İçin kitabı; olmazsa Savaşları Yüzyıl aynı toplu ipuçları kısmının Savaşları Yüzyıl taktiklerinde Keza... "https://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategori:20._yüzyıl_savaşları&oldid=14673224" adresinden alındı. 20. Yüzyıl Savaşları son 110 yılın savaşlarına toplu bir bakış sağlarken sadece savaşların yürütülüş tarzlarını değil, aynı zamanda söz konusu çatışmaları hazırlayan ekonomik......