Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak

John R. Searle

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-10
YAZAR John R. Searle
ISBN 9944795371
DOSYA FORMATI 10,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts’ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını (örneğin eğretileme, kurgu, dolaylı söz edimleri ve söz edimi türlerinin sınıflandırılması sorunlarını) tartışacağım; bütün bu tartışmaları dil felsefesinin hangi bakımlardan zihin felsefesine dayandığını, özellikle de söz edimlerinin belli yönlerinin nasıl zihnin Yönelmişliğinden kaynaklandığını göstermeyi düşündüğüm genel bir anlam kuramının içine yerleştireceğim daha geniş bir yapıtın bölümleri olarak tasarlanmıştı. Ne var ki, Yönelmişlik üzerine olan asıl bölümün kendisinin müsveddeleri şimdiden bir kitap boyutuna ulaştı. Yönelmişlik boynuzu dil kulağını geçince, bu çalışmaları ayrı bir cilt halinde basmak iyi bir fikir gibi geldi bana. Dolayısıyla elinizdeki, birbiriyle bağlantısız denemelerin yer aldığı bir derleme olmayıp birbirine bağlı denemelerden oluşan bir kitaptır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak.

...smim görünmesin. Yorumu Gönder. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak Bilgesu Yayıncılık ... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak John R. Searle ... ... 20-06-2018/16:15. Sitenize Çok Teşekkürler. Gerçekten Faydalı ve Harika bir ürün. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. John R. Searl BİLGESU YAYINCILIK. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. John R. Searle kitapları ve Bilgesu Yayıncılık 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Söylemek Ve Anlatmaya Çalışmak, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 30,82 T ... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak Bilgesu Yayıncılık | 9789944795371 ... .com'da. Söylemek Ve Anlatmaya Çalışmak, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 30,82 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Ürün Puanı: Yükleniyor... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Yazar : Levent Aysever, John R. Searle Bilgesu Yayıncılık. 9789944795371. 474369. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Bilgesu Yayıncılık. 25.00. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Diğer kategorisinde yer alan John R. Searle - Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! 19 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 18.75 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Kapat. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. ISBN. : 9789944795371. Alış-Veriş Listeme Ekle. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. John R. Searle - SÖYLEMEK VE ANLATMAYA ÇALIŞMAK kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 20.25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve ...