Şehrin Doğusu / Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor

Hamit Annak

Şehrin Doğusu / Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Hamit Annak
ISBN 6059908443
DOSYA FORMATI 8,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Martı sürüsünün bütün yavruları, her gün şehrin doğusundaki değirmene uçardı. Çünkü orada en bilge martı Dayı, onlara ders anlatıyordu. Her gün başka bir konuyu öğrenen tüysüzlerin o günkü dersi gece ile gündüzün oluşumu ve mevsimlerdi! Siz Güneş’in akşam olunca nereye gittiğini, mevsimlerden en yağmurlusunun hangisi olduğunu biliyor musunuz? Hamit Annak’ın yazdığı ve resimlediği “Meraklı Martılar ve Çevremiz” serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor’da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şehrin Doğusu / Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şehrin Doğusu / Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor.

...ğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! ... Şehrin Doğusu; Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor ... ..."Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! 7.67 TL. Hamit Annak'ın yazdığı ve resimlediği "Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de... ..."Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavru ... Şehrin Doğusu; Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor... ... ... ..."Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! ...Meraklı Martılar ve Çevremiz serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! ..."Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! ..."Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de mevsimleri öğrenecek ve çok eğleneceksiniz! 7.22 TL. Hamit Annak'ın yazdığı ve resimlediği "Meraklı Martılar ve Çevremiz" serisinin üçüncü kitabı Şehrin Doğusu: Martı Yavruları Mevsimleri Öğreniyor'da martı yavrularıyla birlikte siz de......