Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş

Philipp Mayring

Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-10
YAZAR Philipp Mayring
ISBN 9944795401
DOSYA FORMATI 4,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal bilimlerde çok az sayıda araştırma hem “ne?” hem de “nasıl?” sorusunu bir arada sormaktadır. Sonuç olarak da bir tarafta yöntemsel deneyimi olan ama çok az şey söyleyen tasarılar, diğer taraftan da kuramsal açıdan çok iyi ama yöntemsel olarak zayıf çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Elinizdeki kitap yalnızca bir yöntem kitabı olmayıp sosyal bilimlerdeki, olgusal ilgi ile yöntemsel ilgi arasındaki boşluğu giderme çabasıdır da.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş.

...Yayıncılık. 11.81. Ana Sayfa/. Sosyoloji/ ... Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş %20 İndirimli Philipp Mayring ... . Araştırma-İnceleme/. Sosyal Araştırmalara Giriş Nicel ve Nitel Yaklaşımlar. Ürün Açıklaması. Günümüzde sosyal bilimler alanında çalışan araştırmacılar görgül araştırmaya... Philipp Mayring - NİTEL SOSYAL ARAŞTIRMAYA GİRİŞ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Nitel sosyal araştırmaya giriş. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Kitap : Nitel ... Müptelası Olacaksınız / Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş ... . Kitap Bilgisi. Alıntılar. Kitap : Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş, Yazar : Philipp Mayring, Yayınevi : BilgeSu Yayıncılık - 9789944795401 - Fiyat: 12,71 TL. Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş. Size haber verelim. Nitel Sosyal Araştirmaya Giriş-Philip Mayring Sosyal bilimlerde çok az sayıda araştırma hem "ne?" hem de "nasıl?" sorusunu bir arada sormaktadır. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş. BilgeSu Yayıncılık. 9.00. Dijital haklar yönetimi (DRM) hakkında da bilgi verebilirsiniz. Okumayı kolaylaştırmak için LIT dosyası Microsoft'un ClearType teknolojisini içerir., Nitel Sosyal Araştirmaya Giriş-Philipp Mayring lit. Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş. Philipp Mayring BilgeSu Yayıncılık. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Nitel Sosyal Araştırmaya Giriş. NİTEL SOSYAL ARAŞTIRMAYA GİRİŞ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. PHILIPP MAYRING kitapları ve BİLGESU 2001 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap......