Korsanlar Çetesi / Büyük Elmas Soygunu

Kollektif

Korsanlar Çetesi / Büyük Elmas Soygunu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-09-09
YAZAR Kollektif
ISBN 6053412007
DOSYA FORMATI 3,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen, çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas; gözlüğü ve yanından asla ayırmadığı kitaplarıyla Akıllı Vili; katır kadar inatçı, cicili bicili kız elbiselerinden hiç hazzetmeyen ve ekibin en cesuru. Korkusuz Mari. Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşayıp adayı araştırmaya koyuluyorlar. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! Şimdi denize açdma vakti!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korsanlar Çetesi / Büyük Elmas Soygunu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korsanlar Çetesi / Büyük Elmas Soygunu.

...içek Kitaplar, Kollektif, 1001 Çiçek Kitaplar, 1001Çiçek Korsanlar Çetesi / Büyük Elmas Soygunu ... Korsanlar Çetesi - Büyük Elmas Soygunu - Ürün Arama Motoru ... ... Kargo dahil en ucuz14,80 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Korsanlar Çetesi - Büyük Elmas Soygunu. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 6 adetSon güncelleme... 18.50 TL. Tabii ki deneyimli bir "korsan papağanı " olan Bay Karamsar'ı da unutmamak lazım... İşte Korsanlar Çetesi! Dünyanın en büyük elması olması nedeniyle değerli bir taştan çok ... Korsanlar Çetesi : Büyük Elmas Soygunu... | En Ucuzu Akakçe ... ... İşte Korsanlar Çetesi! Dünyanın en büyük elması olması nedeniyle değerli bir taştan çok fazlası olan... 6 €. İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! 14.93 TL. Tabii ki deneyimli bir "korsan papağanı " olan Bay Karamsar'ı da unutmamak lazım... İşte Korsanlar Çetesi! Dünyanın en büyük elması olması nedeniyle değerli bir taştan çok fazlası olan... 12.74 TL. İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir... Oliver Dupin, Juliette Parachini - Deny. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı... Tabii ki deneyimli bir korsan papağanı olan Bay Karamsar'ı da unutmamak lazım... İşte Korsanlar Çetesi!Dünyanın en büyük elması olması nedeniyle değerli bir taştan çok fazla...