Bir Zamanlar Dünya

Attila Öztürk

Bir Zamanlar Dünya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-02
YAZAR Attila Öztürk
ISBN 6059484435
DOSYA FORMATI 8,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Derlediğimiz bu eserle yüzlerce yıllık geçmişi olan Anadolu Tarihi’nin ilgi çeken, sıra dışı vakalarından küçük küçük kesitler bir araya getirmeye çalıştık. Ayrıntılardan uzak, dipnotlar içermeyen, her hangi bir tasnife gidilmeden yazılan bu eserde öncelikli hedefimizi tarih severleri değil, tarihe biraz mesafeli olanları geçmişimizdeki eğlenceli olaylarla tanıştırıp, tarihimize birazcık ısınmalarını sağlamaktı aslında.Bu kitap, tarihin karanlık sayfaları arasında unutulmuş, bir kısmı kayıt altına dahi alınmamış olan ilginç vakaları kısacık metinlerle günümüze taşıyor. Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve sonu olmadığını da hemen belirtelim.Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi eksikliklerin ve hatta yanlışlıkların da olabileceğini biliyoruz. Uzun bir tarihe sahip bir medeniyetin kayda düşülmemiş veya tarih sayfaları arasında unutulup gitmiş pek çok ayrıntısı olduğunu da unutmamak gerekEfsanelere yer vermediğimiz bu eserde, ne geçmişimizi zorlayarak yüceltme kaygısına, ne de anlamsız bir tavırla yerme derdine düştük. Yakın tarihimizin ilginç kimlikleriyle çarpıcı olaylarına eğlenceli bir yolculuk yapmayı vaat eden bu kitapta, şirin ve çarpıcı görünmek adına hiçbir abartmaya kaçmadığımız gibi güvenilir kaynaklardan da pek sapmamaya gayret ettik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Zamanlar Dünya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Zamanlar Dünya.

... bulduğumuz bu teorilerin gelişimlerini izliyor ... Bir Zamanlar Dünya Düzken Pdf İndir ... . 12.41 TL. Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve sonu olmadığını da hemen belirtelim. Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi eksikliklerin ve hatta yanlışlıkların da olabileceğini biliyoruz. Kazak bir fotoğrafçı Sovyetler Birliği'nin uzay üssünün içerisine girerek üssün şimdiki durumunu fotoğrafladı. Bir zamanlar dünya burayı izliyordu! Giriş: 12 Haziran 2015 Cuma, 10:06:28. Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : ... Bir Zamanlar Dünya - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Bir Zamanlar Dünya - Popüler Bilgi Serisi. Yayınevi. : Yediveren Çocuk. Bir Zamanlar Dünya. %30. 19,00 TL. Derlediğimiz bu eserle yüzlerce yıllık geçmişi olan Anadolu Tarihi'nin ilgi çeken sıra dışı vakalarından küçük küçük kesitler bir araya getirmeye çalıştık. Böylece insanlığın bir cephesi gelişirken, daha mühim olan diğer bir cephesi yok olup gidecektir. "Ahir zamanda yüzleri insana benzeyen, fakat kalpleri şeytan kalbi olan bir topluluk gelir. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Diğer kategorisinde yer alan Bir Zamanlar Dünya, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bir Zamanlar Dünya. Marka : Yediveren Çocuk. Barkod : 9786059484435. Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi eksikliklerin ve hatta yanlışl...