Japonca Deyimler Sözlüğü

Okan Haluk Akbay

Japonca Deyimler Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-01
YAZAR Okan Haluk Akbay
ISBN 9756527825
DOSYA FORMATI 4,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Deyimler, yabancı dil öğrenenler için de, hiç kuşkusuz üzerinde önemle durulması gereken konular arasında yer alır. Günlük dilde deyimlere sık sık başvurulması; yabancı dil öğrenenlerin de, o dildeki deyimleri öğrenmesini ve doğru kullanabilmesini zorunlu hale getirmektedir.Japonca, deyimler bakımından oldukça zengin bir dildir. Bu sözlükte, titizlikle seçilmeye gayret edilmiş yaklaşık dört bin Japonca deyim ele alınmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Japonca Deyimler Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Japonca Deyimler Sözlüğü.

... deyimleri öğrenmesini ve doğru kullanabilmesini zorunlu hâle getirmektedir ... Japonca Deyimler Sözlüğü ... .Bu sözlükte titizlikle seçilmeye gayret edilmiş yaklaşık dört bin Japonca deyim ele alınmıştır. Japonca Deyimler Sözlüğü. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz... Stokta yok. 1. Japonca Deyimler Sözlüğü. Japonca Deyimler Sözlüğü. Deyimler anlatıma zenginlik, canlılık ve akıcılık kazandıran önemli dilsel öğelerin başında gelir. Deyimler aynı zamanda bir toplumun kül türel yapısı, gelenek görenekler ... Japonca Deyimler Sözlüğü ... . Deyimler aynı zamanda bir toplumun kül türel yapısı, gelenek görenekleri... 43.20 TL. ...de, o dildeki deyimleri öğrenmesini ve doğru kullanabilmesini zorunlu hâle getirmektedir.Bu sözlükte titizlikle seçilmeye gayret edilmiş yaklaşık dört bin Japonca deyim ele alınmıştır. hem türkçe, hem de japonca deyimler açısından çok zengindir. tamamen birbirinin aynı deyimler var olduğu gibi, benzeşen deyimler ve kelimeleri benzer olup anlamı farklı olan deyimler de mevcuttur... Mesela bu yazımızda yazar Okan Haluk Akbay kitapları arasında yer alan Japonca Deyimler Sözlüğü yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Japonca, deyimler bakımından oldukça zengin bir dildir. Bu sözlükte, titizlikle seçilmeye gayret edilmiş yaklaşık dört bin Japonca deyim ele alınmıştır. Yazar. : Okan Haluk Akbay. Japonca Deyimler Sözlüğü. Deyimler, yabancı dil öğrenenler için de, hiç kuşkusuz üzerinde önemle durulması gereken konular arasında yer alır....