Derdimiz İslam

Cemal Nar

Derdimiz İslam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-04
YAZAR Cemal Nar
ISBN 6055350734
DOSYA FORMATI 11,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bizim bütün derdimiz davamız İslam’dır. İslam da Allah Teâlâ’nın biricik dinidir. Öyleyse bizim bütün derdimiz davamız, İslam’ı iyi öğrenip ihlasla yaşayarak ve insanları hikmetle ona davet ederek Allah Teâlâ’nın rızasını kazanmaktır. İzzetimiz de, şerefimiz de, haysiyetimiz de, mutluluğumuz da, kurtuluşumuz da budur bizim.Hayatta başka sıkıntılar olsa da “dert edinmeye” değmezler. İslam’ı iyi öğrenip içtenlikle yaşamak nasıl ki bizim bireysel sorumluluğumuz ise, onu bütün dinlere, ideolojilere ve sistemlere üstün kılarak yeryüzünde hakimiyetini sağlamak da ümmet olarak toplumsal sorumluluğumuzdur. Bu dava önünde maddî manevî engeller varsa, onları bütün gücümüzle kaldırmaya çalışmak, yani cihat, boynumuzun borcudur.Bunu hem kendimiz, hem bütün insanlar, hem de bütün varlıklar için yapmalıyız. Çünkü hayır bunda, şer de bunun yokluğundadır. Bu kitap, derdimizi paylaşarak, hem bize, hem de dertlilere bir teselli, dertsizlere de bir dert aşılama çabasıdır. Rabbimiz başarılı kılsın. Bundan başka dert bildirmesin.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Derdimiz İslam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Derdimiz İslam.

...lâ'nın biricik dinidir. Öyleyse bizim bütün derdimiz davamız, İslam'ı iyi öğrenip ihlasla yaşayarak ve insanları hikmetle ona davet ... Derdimiz İslam Videos, Derdimiz İslam Clips - clipzui.com ... ... Viimeisimmät twiitit käyttäjältä İslam Derdimiz (@IslamDerdimiz). Derdi İslam olmayanın burnu pislikten kurtulmaz. Kumoa. İslam Derdimiz‏ @IslamDerdimiz 29. kesäk. 2015. Lisää. İslam da Allah Teâlâ'nın biricik dinidir. Öyleyse bizim bütün derdimiz davamız İslam'ı iyi öğrenip ihlasla yaşayarak ve insanları hikmetle ona davet ederek Allah Teâlâ'nın rızasını kazanmaktır. Bizim Sünnilik noktasında, Şia noktasında veya farklı mezhepler noktasında böyle bir derdimiz yok. Bizim tek derdimiz var; İslam, İs ... Erdoğan: Bizim Tek Derdimiz Var: İslam, İslam, İslam - A Haber Son... ... . Bizim Sünnilik noktasında, Şia noktasında veya farklı mezhepler noktasında böyle bir derdimiz yok. Bizim tek derdimiz var; İslam, İslam, İslam. İslam'a gölge düşürülmesini kabul etmem mümkün değil. Tek derdimiz İslam diyenlerin aslında tek dertlerinin özellikle Türkiye'de İslam olmadığı, çıkarları adına kutsal İslam dininin alet edilmediği ne kaldı Türkiye'de? Tüm dünyada algı terörizm=İslam! pictame2 pictame.com See stories highlights, photos and videos from Derdimiz İslam @islam_derdimiz profile on Instagram, We love death more than we love life. Vor Monat. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İran İslam Cumhuriyeti İslami Kültür ve İletişim Kurum Başkanı Ebuzer İbrahimi Türkman ... Bizim tek derdimiz İslam...