Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı

Jeaniene Frost

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-12
YAZAR Jeaniene Frost
ISBN 6054560400
DOSYA FORMATI 6,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise’in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade’di...Şimdi Spade’in görevi, tehlikedeki bu cazibeli kadını korumak. Hem de bu uğurda kendi türünü yok etmek zorunda kalsa bile! Denise, onun en derin açlığını körüklerken Spade, bu karşı konulmaz kadına sahip olma arzusuyla mücadele etmek zorunda.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı.

... Romanı. Ateş Laneti. 18,89 TL. Şimdi Mezar Zamanı - Bir Gece Avcısı Rom ... Kızıl Damla Bir Gece Avcısı Romanı - %17 İndirimli - Jeaniene Frost ... ... Denise MacGregor gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Kızıl Damla: Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı Kağıt Kapak - 12 Ocak 2012. Jeaniene Frost (Eser Sahibi), Bilge Gündüz (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Kızıl Damla-Bir Gece Avcısı D ... Kızıl Damla (Gece Avcısı Dünyası, #1) - Kitap Vikitap ... . Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Kızıl Damla-Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Jeaniene Frost kitapları ve Artemis 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Sıra, Gece Avcısı Dünyası Serisi'ne geldi. Seri 2 kitaptan oluşuyor. aşkları okumuyorsunuz resmen yaşıyorsunuz..Cate ve Bones'ın macedralarını her kitapta okumak ayrı bir keyif..Gelelim Kızıl Damla'ya. Jeaniene Frost..Tek kelime ile süper bir yazar..okuduğum tüm kitaplarına bayıldım diyebilirim..Yazarın hayal gücüne hayranım..Bir de o hayal gücü aşk ile taçlandırıldığında da okurken aldığım zevk... Sonsuz Karanlık. 26,00TL 20,80TL text_tax 20,80TL. Kızıl Damla. 24,00TL 19,20TL text_tax 19,20TL. Şimdi Mezar Zamanı - Bir Gece Avcısı Romanı. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 18 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 19.5 26. ...ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözler...